I 60 Da Da Dame (wed. A M), Lange Molenstraat 14. Da Damen (B), metselaar, Essenstraat 24j. Da Damen (H J), werkman, Minnebroedersteeg 15. Da Damen (wed. J), Essenstraat 24w. Da Dames (H), Zijlstraat 49. Da Damiaans (D), behanger, Rustenburgerlaan 67. _-Da Damiaans (D), metselaar, Tuinstraat 1a. Dai Damiaans (wed. M), Linschotenstraat 18rood. Da' Damiaans (W), behanger, Linschotenstraat 18rood. Da' Damme (A van), beambte rijks-archief, Esschilderstraat 26. I Damme (A van), smid, Roosveldstraat 19. Dai Damme Jr. (A van), concierge, Eriesche-Varkenmarkt 36. Dai Damme (C D van), werkman, Rozenpriëelstraat 66. Damme (D van), wagenmaker, Oranjestraat 134. Da Damme (D E van), schilder, Haarlemmerliedestraat 14. Daz Damme (H van), kleermaker, Palmstraat 21rood. J Dec Damme (H van), smid, Klein Heiligland 89. j Dee Damme (P van), bleekersknecht, Haarlemmerliedestraat 6. Dee Dammers (I W), Wagenweg Id. Dee Dammers (J H koperslager, en winkelier, Kruisstraat 29. Dee Dammers (P S), lampist, koper- en blikslager, winkelier in koper- Dee en blikwerken en huishoudelijke artikelen, Jansstraat 24. Dee Damstek (li), stoker, Gasthuislaan 174. Dee Damstra (wed. M), Harmenjansweg 57j. Dee Danebroek (J H), wagenmaker, Schoterstraat 15. Dee Daniëls (D), draaier, Tuinstraat lc. Dee Dankelman (B), kanunnik, deken en plebaan der kathedrale kerk, m Jansstraat 41. ])c Dankelman Jr. (H), smid, Vooruitgangstraat 68. n Dankelman Sr. (H), meesterknecht katoenfabriek, Raamsteeg 19. Deg Dankelman, geb. Van Brederode (wed J), Koudenhorn 64d. Deg Dantzig (B van), Lange Raamstraat 5. Deii Dantzig (O van), werkman, Kinderhuissingel 62e. Dek Dantzig (D J van), kantoorbediende, Oranjestraat 58. Dek Dantzig (H van), Wolstraat 10. Dek Dantzig (H van), winkelier, Jacobijnestraat 9. Dek! Dantzig (T van), Voortingstraat 25. Dek Dantzig (Th. van), onderwijzer, Pieter-Kiesstraat 53. Dek! Dantzig (W van), werkman, Zuidpolderstraat 100. Dek] Dantzig (W van), winkelier in muziekinstrumenten, Jansstraat 63. Dek] Dantzig (wed. W van), Esschilderstraat 20. Dekl Dantzig (wed. W van), Zijlstraat 26rood. Dekl Dantzig (W Erdtsieck van), musicus, Brouwersstraat 6. Dekl Dapperen (J W van) onderwijzer, Kruisstraat 13. Dekl Dardel (mej. S), gouvernante, Zijl weg 40 Dekl Dartelen (J van), kleermaker, Klein Heiligland 66g. Dasberg (J), werkman, Morinnesteeg 16rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 88