Corporation, Kantoren en Vereenigingen, alsmede der Museums. DER VOORNAAMSTE Vrocinciaat Gouvernement. Jansstraat No. 4'6. der Koningin: Mr. G. van Tienkoven. Griffier: Mr. A. A. Land. Audientie-dagente Amsterdam des Vrijdags om de 14 dagen, des namiddags te kalftwee uur. op het raadhuis; te Haarlem iederen Donderdag, des voormiddags te halftwaalt' uur, in het gebouw van het provinciaal bestuur. Gemeenteraad van Haarlem. Jkr. mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden, Voorzitter; mr. A. C. Waller, G. L. van Lennep, jhr. mr. A. J. Retkaan Macaré, W. E. van Thiel, M. O. de Kantsr, J. Sabelis. mr. N. G Cnoop Koopmans, E. de Lanoy, Joh. de Breuk, J. J E. Beijnes, J. Leupen, jhr. mr. E. W. van Styrum, Th. G. Sohiirmann, mr. Th. de Haan Hugenholtz, dr. J. Nieuwenkuijzen Kruseman, J. J. Sneltjes, W. Stolp, A van der Steur Jr., dr. H. D. Kruseman, C. G. Loomeijer Jr., J. Klein, G J. van Dieren Bijvoet, J. A. Lodewijks, mr. A. A. van der Mersch, jhr. H. M. Speelman, mr. J. de Clercq van Weel, J. Krol Kz., dr. H. D. Tjeenk Willink, H. van den Berg, S. Boog, J. Winkler. Burgemeester: Jhr. mr J. W. G. Boreel van Hogelanden. Wethouders: M. O. de Kanter, mr. A. C. Waller, Joh. de Breuk en mr. Th. de Haan Hugenholtz. Secretaris: W. E. C. C. Pijuaeker Hordijk. Burgemeester en Wethouders vergaderen gewoonlijk des Dins dags en Donderdngs, 's namiddags te 1 uur. Ambtenaren van den Burgertijken Stand. Jhr. mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden, Burgemeestermr. A. O. Waller, mr. T. de Haan Hugenholtz, Wethouders; jhr. mr. E. W. van Styrum, Joh. de Breuk, G. L. van Lennep, Leden van den Raad. Gemeente-Bibliotheek. BibliothecraisJ. W. Enschedé. Archivaris: C. J Gonnet. Adjunct-ArchivarisM. G. Wildeman.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 8