Boter-, Kaas- en Eierüandel. Jansstraat 33. ^t'ceviclpgoufcrii en =rooïterij. Specialiteit in machinaal gesneden Rookvleesch. 63 Dekker (J), vijlenkapper, Heerensingel 59rood. Dekker (J), agent van politie, Drossestraat 11. Dekker (J), werkman, Lange Raamstraat 39. Dekker Sr. (J), koetsier, Noorder-Buitenspaarne 10d rood. Dekker (J A), timmerman, Gedempte Voldersgracht 25. Dekker (J A M), winkelierster, Gedempte Voldersgracht 25. Dekker (wed. J M), winkelierster, Plein 29. Dekker (J Th), praktizijn, boekhouder en directeur der Dekkers- vereeniging, Korte Begijnestraat 28rood. Dekker (L), concierge aan de jongensschool, Sophiastraat 2c. Dekker Kz. (L), leeraar hoogere burgerschool, Spaarne 61rood. Dekker (M), bloemistknecht, Nassaustraat 31. Dekker (P), timmerman, Brouwersstraat 131. Dekker (wed. P), KrommeElleboogsteeg ISrood. Dekker (W), bierbrouwersknecht, Dijkstraat 2rood. Dekker (gez.), Drossestraat 17. Dekkers (wed D), Gasthuislaan 14a. Delchambre (J B G), gap. sergeant-schrijver, Hagestraat 41. Delden (P G van), oud-control. vau 's ryks belastingen, Kruisstr. 3. Delden (G van), letterzetter, Voorzorgstraat 45a. Delden (H van), werkman, Brouwersstraat 55d. Delden (H van), kruideniersbediende, Bakkerstraat 36. Delden (J van), agent van politie 3e klasse, Brouwersstraat 123. Delden (J G A van), ambtenaar H. IJt S. M., Gasthuissingel 40. Delden (J H van), Kleine Houtweg 71. Delden (M van), werkman, Oranjestraat 129. Delden Jr. (ML van), boekbinder, Brouwersstraat 102. Delden (P van), werkman, Brouwersstraat 41. Delft (P van), koffiehuishouder, Brouwersvaart 12. Delissen (A), bloemistknecht, Schouwtjeslaan 2. Delissen (B), kleerbleeker, Kamperlaan iö. Delmonte (H), koopman, Rozenpriëelstraat 9. Demmenie (J), brievenbesteller, Assendelverlaan 4. Demmenie (L), schippersknecht, Teylerstraat 57- Demmers (J W), winkelier in boter, kaas, eieren, vleeschwaren enz., Jansstraat 33. tytttyttm fttitttttt

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 90