67 Dolmans (J), modiste, Nieuwe Groenmarkt 24b. Donath (wed. C W P), Parklaan 48rood. Donck (D W), ambtenaar haven- en kaaigeld, Leidschestraat 6. Donck (mej. EL A), onderwijzeres in handwerken, Leidschestr. 6. Donck (wed. P H), Leidschestraat 6. Doncker (C), broodfabr. en handel, in granen, KI. Houtstraat 71. Donckerwolcke (T), draaier, Teylerstraat 28. Dondorp (E), koopman, Wijde Appelaarsteeg 9. Donker (A), koopman, Nieuwe Raamstraat lErood. Donker (D), letterzetter, Brouwersvaart zijweg A 4. Donker, geb. Dessauvagies (mevr. wed. D), Jansstraat 66. Donker (P J), onderwijzer, Jansstraat 66. Donker (H A), Voortingstraat 38. Donker Jr. (EL A), mr. spekslager, Van-Marumstraat 34. Donker (J J), brooddepothouder, Bakkerstraat 28. Donker (R), handelaar in brandstoffen, Magdalenasteeg 9. Donker (W O), letterzetter, Klein Heiligland 85. Donkerloo (P), Koolsteeg 7. Donkerloo (T P), smid, Spaarnwouderstraat 94rood. Donkers (F), custos van het bisschoppelijk museum, Jansstr. 79. Donleben (G P), metaal draaier, Voorzorgstraat 17. Donnée (T A), winkelier en boterhandelaar, KI. Houtstraat 62. Donselaar (A van), schilder, Brouwersvaart zijweg A 19. Donselaar (A J van), kellner, Klein Heiligland 57rood. Donselaar (J T van), schilder, Romolenstraat 1. Donselaar (N van), werkman, Kenaustraat 8e. Donselaar (P van), agent levensverzekeringmü, Jansweg 30rood. Dood (D de), mr. broodbakker, Kleine Houtstraat 66. Dood (J F de), Kleine Houtweg 2. Doodenheefver (M), agent der Zuidholl. bierbr., Spaarnw. str. 41. Doorgangshuis voor vrouwen en meisjes, Leidschestraat 60. Doorman (H J), le-luit. vesting-artillerie, Pieter-Kiesstr. 14rood, Doorn, geb. Meijer (mevr. wed. C van), Zijlweg 69. Doorn (D van), beeldhouwer, Lange Poellaan 12. Doorn (F van), werkman, Burgwal 83e. Doorn (J van), Raamvest 41rood. Doorn (J F van), stoffeerder, Frans-Halsstraat 53rood. Doorn (wed. W van), Jansweg 19. Doorn (dames Van), Sophiastraat 22. Doorne (H van), koetsier H. T. M., Jan-Steenstraat 36. Doornekamp (Joh.), rijwielhandelaar, Gr. Houtstraat 108 en 111. Doornekamp (R), aardwerker, Brouwersstraat 55c. Dorbeck (N T), assurantie-agent, Ruijchaverstraat 20. Dorland (wed. R), A.-L.-Dyserinckstraat 10. Dormael (Joh. J M van), winkel, in tabak en sigaren, Zijlstr. 12. Dorp (J B van), onderwijzer, Linschotenstraat 3a. Dorp (S P van), hoofd Chr. school, Anthouiestraat 12b.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 95