68 Dorreman (W), llozenpriëelstraat 79. Dorreman Jr. (W), timmerman, Rozenpriëelstraat 79. Dorrepaal (H), smid, Groot Heiligland 37. Dorrepaal (J), bankwerker, Harmenjansweg 43. Dorrepaal (P), petroleum venter, Zuidpolderstraat 98. Dorrepaal (T). kantoorbediende, Zuidpolderstraat 28. Dorst (wed. J B), werkvrouw, De-Witstraat 7. Dorsten (G van), onderwijzer, Frans-Halsstraat 17. Dort (C J van), koffiebuishouder, Kleine Houtstraat 74. Dortland (W A), pakhuisknecht, Krom 27a. Dortmundt (J), metaaldraaier, Burgwal 8. Dortmundt (wed. R K), Burgwal 38rood. Douglas (J P), schoenmaker, Esschilderstraat 5. Douglas (J P), schoenmaker, Nieuwe-Kerksplein 34. Douglas van Weemen (mej.), Raamvest 9. Douwes (A), koffiehuishouder, Papentorenvest 13. Douwes (Z), Schouwtjeslaan 7. Dozy (mr. P), ambtenaar ter prov. griffie van Noord-Holland, Wilhelminastraat 26. Draaisma (F), typograaf, Saenredamstraat 42. Draaijers (I J), naaister, Turfmarkt Srood. Draveman (wed. Herman), azijnmakerij »De Boog*, Gedempte Oude Gracht 138140. Draijer (C), schilder, Dijkstraat 3. Draijer (L), werkman, Heerensingel 99. Draijer (P J), gep. sergeant-majoor O.-I. leger, Dijkstraat 1. Dreef (B), houtdraaier en meubelmaker, Drappe- nierstraat I roe t. Drees (C), opzichter Katoenmaatschappij, Coltermanstraat 7rood. Dreesman (firma Vroom winkeliers, Korte Veerstr. 2, 4, 6 en 5. Dregt (wed. G van), Gedempte Raamgracht 32. Drent (S), zeepziedersknecht, Leidschedwarsstraat 32r. Drenth (A), kleermaker. Zuidpolderstraat 42. Drenth distillateur, likeurstoker en wijn- kooper, Cledempte Oude dracht 71. Dreijer (wed. C), De-VVitstraat 4lrood. Dreijer (H M), schoenmaker, Gedempte Raamgracht 56. Dreijer (J W), smid, Kampersingel 26. Dreijer (wed. M), Lange Annastraat 1?J. Dreijer (T), metselaar, Ursulasteeg 18. Dreijer W C), kruier, Gedempte Raamgracht 50. Dreijer (W G), stukadoor, Leidschestraat «7. Drie! (A J van), telephoonbea nbte, Berckhejjdestraat 2. Driel (J A va' werkman, Lange Vlam ngttraat 14. Driessen (wed. J G), Lange Molenstraat Driessen (J J), goud- en zilversmid, Anegang 9. Driessen (J L), timmerman, Van-Marumstraat 25rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 96