69 Driessen (P), Schotersingel 7. Driessen (wed. W), Korte Poellaan 23. Drigny (L), onderwijzer, Jacobijnestraat 1. Drogtrop (G), werkman, Kerkstraat 14. Droog (A), werkman, Turfmarkt 10. Droog (C), werkman, Minnebroedersteeg 7. Droog (J), stukadoor, Berckheijdestraat zijweg A 48. Droog (J A), Jansstraat 26. Droog (W), bloembollenkw. en band. in hulpmeststoffen, Jansweg 32. Droog (W). Minnebroedersteeg 7. Droog (W), loopknecht, Klein Heiligland 33a Droog (C de), werkman, Leidschestraat 31 rood. Droog (H de), bierhuishouder, Brouwersstraat 28. Droog (H de), los werkman, Zonnesteeg 5. Droog (J de), werkman, Korte Hofstraat 15. Droog (J M de), telegrambesteller, Rollandstraat 59. Droog (S P B de), winkelier, Minnebroedersteeg 11. Droog (S P B de), werkman, Minnebroedersteeg 24. Drooge (A van), mr. bakker, Nieuwe Groenmarkt 15rood. Droogleever Portuijn (C), oud-gezagvoerder der stoomvaartmaat schappij //Nederland'/, Ripperdapark 28. Drost Zoon (A), leerlooiers en fabrikanten van drijfriemen, handel in leder en schoenmakersfournituren; kantoor: Harmenjansweg 27. Drost (G), smid, Vooruitgangstraat 73. Drost (J), opzichter b. d. provincialen waterstaat, Leidsche Vaart 248. Drost (P), in drogerijen en verfwaren, Lange Veerstraat 8. Drost (P), nougatfabrikant, Asterstraat 21. Droste (A P), procuratiehouder der firma Guepin Van der Vlugt, Spaarne 54. Droste (G J), conflseur-cuisinier, Groote Houtstraat 132. Droste Jr. (G J), chocoladefabrikant, Groote Houtstraat 75. Droste (mej. H W), Groote Houtstraat 124. Droste (J C), chocoladefabrikant, Groote Houtstraat 75. Droste (J H), boekhouder, Pieter-Kiesstraat 5Grood. Droste (J W G), architect, Klein Heiligland 24. Droste (P), makelaar in vaste goederen, Jansweg 44. Droste Co., cacao- en chocoladefabrikanten, Groote Houtstraat 75. Droste Machielsen, correspondenten der onderlinge brandwaar borgmaatschappij De Jongh Co., te Amsterdam, Jansweg44. Drukker (wed. I J), Gedempte Oude Gracht 132. Drunen (H van), sergeant-schrijver bij de marine, Oranjestraat 90rood. Drunen (J van), Kruisweg 29rood Drunen (W van), timmerman, Nassaulaan 59rood. Drupsteen (J), koopman in brandstoffen, Esschilderstraat ?j. Druyvesteyn (C), secretaris van de commissie van toezicht over het gesticht «Meerenberg", Spaarne 108. Druyvesteyn (freule C M A), Jansstraat 64.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 97