P. VAN DUUREN, Timmerman en Aannemer, Kinderhuisvest 25. ADMINISTREEREN. TAXEEREN. 71 Duker (dr. A C), emeritus-predikant en leeraar aan het gymna sium, Wilhelminastraat 41. Dumortier (V L), Barteljorisstraat 81. Dungen (J T van den), ijzergieter, Oranjeboomstraat 124. Durenkamp (J H P), Sophiastraat 2. Durge (J), winkelier, Ceciliasteeg 5. Dusschoten (Ph. van), smid, Groot Heiligland 75. Dusseldorp (J M W van), directeur van Indische landbouw-onder- nemingen, Frans-Halsplein 8. Duterloo (Th. J), magazijn van heeren- en kinderkleeding, firma H. T. Bak Zonen, Groote Houtstraat 77. Duuren (J F van), bloemist, Esschilderstraat 2. Duuren Jr. (J F van), kantoorbediende, Esschilderstraat 2. Duuren (P van), timmerman en aannemer, Kinderhuisvest 25a. XLLixmiiiJiiriiii irrnixrijXTTrrTTTTTTTrrrTTTTT'n^-rrrrTTTTTTrTTTTTTi iititt Belast zich met HUREN, VERHUREN, KOOPEN en VERKOOPEN van alle Onroerende Goederen, tegen billjjk Tarief. Duuren (T van), kantoorbediende, Esschilderstraat 2. Duuren (W L van), bierhuishouder, Esschilderstraat 2. Duuring (dames), Florapark 50. Duval (W), administrateur militairenhospitaal, Kinderhuisstraat 2. Duijff (J), barbier, aanspr. en deb. der staatsloterij, Spaarnw.str. 120. Duijff (J H), letterzetter, Groot Heiligland 15. Duijft (J W), loodgieter en ziokwerker, Ruijsdaelstraat 17rood. Duyfjes (A J), leeraar H. B. S. met 5-j. cursus, Wilhelminastr. 13. Duijl (mej. S A van), Ripperdapark 10. IIiii j ui (K), apotheker. Keizerstraat 6. Duijmaer van Twist, geb. H C W IJssel de Schepper (mevr.. wed. A J), Kruisstraat 42rood. Duiju (J C), bloemist, Brouwersvaart zijweg B 15. Duijn (L A), kleerbleeker, Amsterdamsehe Vaart 20. Duijn (N J), bloemistknecht, Meesterjoostenlaan 2e. Duijn (C S van), boekhouder en agent verzekeringmaatschappij, advertentie-bureau, Damstraat 8rood. Duijn (wed. E van), Drossestraat 25. Duijn (H van), werkman, Nassau laan 21a. Duijn (J van), huis- en decora'tiesch. en kamerbeh., Botermarkt 19.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 99