G. H, JAPIKSE. JC Luxebrood-Bakkerij, S35 Daarlemsche fjlazenwasscherii en J^uibewassching. 11 SGHAGHELSTRAAT. Telefoon 444. Eerst opgerichte te dezer stede. F. JARIGSE, Turfsteeg 5, Haarlem. Groote Houtstraat 78, Haarlem. Teleph. 500. 149 - Janssen, M. L. smid, Heerensingel lig. Janssen, N. W. F. beheerder van het bij-post-en telegraafkantoor „Plein", Duvenvoordestraat 96. Janssen, Wed. P. Rozenprieelstraat 13. Janssen, P. B. schoenmaker, Nassaulaan 48rood ♦Janssen, P. J. beambte H. S. M., Frans Halsstraat 34rood Janssen HagemanMevr. A. C. Brouwerskade llrood. Janssen Hageman A. E. M. Brouwerskade llrood. ♦Janssen Schmidt, J. winkelier, Papentorenvest 11. ♦Janssen van Raay, PI. L. Schotersingel 117a. Janssen van der Voort, H. Amsterdamsche vaart 10. Janssen Co., atelier v. decor. kerk. kunst, Jansstraat 50. ♦Janssens, H. J. huisknecht, Baljuwslaan '24. Janszen, J. vrachtrijder, Saenredamstraat 12. Janszen, J. timmerman, Lange Heerenstraat 27. Jantz, H. timmerman, Nieuw Landje 6. Jantz, Th. smid, Zuid-Brouwerstraat '28. ♦Janus, A. H. kleerbleeker, Brouwersvaart '2022. Janus, A. J. bleekersknecht, Rozenprieelstraat 19. Janus, Th. voeger, Nassaulaan 55d. Janzen, B. J. wagenvoerder, Spaarnwouderstraat 99boven. ♦Janzen, C. assistent der posterijen, Plein 4. Janzen, F. Zuidpolderstraat 84 a rood. JanzenH Lange Heerenvest 98. ♦Janzen Szn., H. J. koopman, firma Janzen Co., Kenaupark 7. ♦Janzen Hzn., Th. S. J. firma Janzen Co., houthandelaars, Nieuwe gracht 78. Janzen Co., houthandel, Oude weg 57. ♦Japikse, H.holl., duitsche en fransche broodbakk. Schagchelstr.il Japikse, Mej. J. J. hoofd der Barbara-Bewaarsch.Jansstraat52. ♦Japikse, M. H. Schagclielstraat 15. Jarigse, F. firma F. Jarigse Co., glazenwasscherij, Turfsteeg 5. OPGERICHT 1885. Beste adres voor het schoonmaken van huizen, zoowel van binnen als buiten, schoonhouden van ramen bij abonnement. Aanbevelend, Jas, W. werkman, Papentorenvest 5b. Jas, Mej. W. M. Popelingstraat 9.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 154