f J. D. KÜHN, Kleine Houtweg 67. Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 180 - ♦Kruijer, P. A. smederij van sloten, brandkast. Hoogstr. lOrood. Kruijer Jr., P. A. bankwerker, Rustenburgerlaan 45. Kruijer, P. C; scheepstimmerman, Kinderhuisstraat 9. Kruijer, P. G. scheepsbouwer, Tulpenstraat 40. ♦Kruijer, W. plaatdrukker, Assendelverstraat 56. ♦Kruijer, W. J. brievenbesteller, Rollandstraat 68. ♦Kruijer, W. J. kleermaker, Kleine Houtstraat 34rood. ♦Kruijer, W. J. bankwerker, Vooruitgangstraat 99rood. Kruyf, A. A. de winkelbediende, Begijnhof lörood. ♦Kruyff, A. M. de inspecteur d. registr. en domeinen, Baan 11a. Kruyf, R. J. de winkelier in melk en eieren, Ridderstraat 35. ♦Kruyff, 0. stoombootkapteinBarendsestraat 29. Kruyff, Wed. 0. Doelstraat 34. ♦Kruyff, C. vuurwerker, Maerten van Heemskerkstraat 71. Kruyff, C. P. lakstoker, Lange Poellaan 15. Kruyff, D. timmerman en aannemer, Anthoniestraat 50rood. Kruyff, D. Nauwe Geldelooze pad 25. ♦Kruyff, F. tapper en slijter, Voortingstraat 31. ♦Kruyff, K. Generaal Cronjéstraat 10rood. Kruyff, A. J. de Zomervaart 28e. Kruymel, D. C. veearts, Gedempte Oude Gracht 64. ♦Kruymel, W. Wilhelminapark 8. Kruys, J. E. Duvenvoordestraat 11. Kruijswijk, G. smid, Generaal Joubertstraat 61. ♦Kruijswijk, H. J. schilder, van Marumstraat 59. Kruijt, A. draaier, Vooruitgangstraat 54. Kruyt, Mej. G. kookster, de Haasstraat 13. Kruyt, H. boekhouder, Voorzorgstraat 33. Kruyt, J. spiegelmakerBrouwersstraat 71rood. Kruijt, Mej. J. magazijn van dameshandwerkenBarteljoris- straat 27. Kruijt, K. werkman, Tuinstraat le. Kruyt, S. J. meubelmaker, Leidscheplein 1 3rood. ♦Kruijt, N. bloembollenhandelaar, Hazepaterslaan 2d. Kruyt, W. Voorzorgstraat 33. Kruythoff, L. A. Tielenius bierhuishouder, Botermarkt 14. ♦Kruyver, J. C. smid. Tweede Zuidpolderstraat 16. Krijgsman, W. gevangenbewaarder, Harmenjansweg 10. ♦Krijnders, J. A. letterzetter, Weverstraat 6. Krijne, J. Romolenstraat 32. Krijne, P. L. stucadoor, Generaal de Wetstraat 10. Krijnen, J. Saenredamstraat 24rood. ♦Krijnen, Wed. K. broodbakkerij, Zijlstraat 69. Krijnen, W. Oranjeboomstraat 160. Krijns, J. P. aardwerker, Jan Steenstraat 36. Kuck, E. broodbakker, winkelier, Doelstraat 24. Kuhlmeier, Mej. A. C. H. Wester Boogaardstraat 7. ♦Kuhn, J. D. handelaar in wijnen, bieren enz. Raam vest 33. Kantoor Kleine Houtweg 67. Hoofddepöt Zwolsche stoombierbrouwerij. Handel in binnen- en buitenlandsche Bieren, Wijnen, Cognacs en Gedistilleerd, Minerale-, Bron- en Tafelwateren. Kuik, A. Anthoniestraat 13. Kuik, Wed. A. Wouwermanstraat 33.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 185