Th. WANDERS, Zijlstraat 57, Haarlem. Groote Houtstraat 78, Haarlem. Teleph. 500. 343 ♦Walter, J. G. in kruidenierswaren, Sophiastraat 61. ♦Walter, J. J. Kromme Elleboogsteeg 57. ♦Walwijk, E. van kruier, Nieuwe Kruisstraat llörooef. Wamel, P. van metselaar, Tulpenstraat 35. Wanders, Th. parapluie winkelier, Zijlstraat 57. Speciale inrichting voor het repareeren en overtrekken van parapluies en parasols. Steeds 't nieuwste in Parapluies, Parasols, En-tout-cas en wandel stokken, zoowel in de goedkoopste als in de meer fijnere soorten. Wandscher, J. D. stucadoor, Oranjestraat 95. Wandt, Wed. J. Leliestraat 156. Waning, J. Witte Heerensteeg 13rood. Waning, Wed. M. Meesterjoostenlaan 2d. ♦Waning, M. J. deurwaarder bij de arrondissements rechtbank, Jansstraat 8. ♦Waning, P. C. typograaf, Lange Boogaardstraat 7. Waning, W. C. boekbinder, Witte Heerensteeg 21a. QWaning, W. J. B. kantoorbediende, Paviljoenslaan 1. Waning, W. J. P. van gep. schout bij nacht, Koninginneweg81. Wanrooij, C. van grondwerker, Nauwe Appelaarsteeg 6. Wanrooij, M. van werkman, Nauwe Appelaarsteeg 26. Wanrooy, W. van werkman, Lange Boogaardstraat 19. ♦Want, D. v. d. pakhuisknecht, 't Krom 14brood. Wapstra, A. tabakskerverBrouwersstraat 107. ♦Wapstra, P. voorslaander, Nassaustraat 2. ♦Wapstra, J. smid, Vooruitgangstraat 75. ♦War Tz., S. kleedermaker, Zuiderstraat 8rood. Warburg, Mej. H. bierhuishoudster, Begijnhof 7. Warmenhoven, Ch. spoorbeambte, Kennemerplein 6. Warmer, B. magazijnknecht, Zomervaart 18a. Warmer, C. boekbinder, Wolstraat 15. ♦Warmer, J. F. metaaldraaier, Papetorenvest 48. ♦Warmer, J. G. letterzetter, Valkensteeg 8. ♦Warmer, S. werkman, Heerensingel 117. Warmerdam, A. Scheepmakersdijk 53. Warmerdam, C. H. winkelier, Hoogstraat 6. Warmerdam, J. werkman, Zoetestraat 38a. ♦Warmerdam, P. koetsier, Zuider Buiten Spaarne 546. Warmerdam, P. bloemistknecht, Heerensingel 137c. Warmerdam, H. van werkman gem. reiniging, Bozesteeg 1. Warnaar, A. kuiper, Tuinstraat ld. Warnars, W. P. Lange Wijngaardstraat 7. Warner, Ch. koetsier, Ruysdaelstraat 11. ♦Warners, J. smid, Zuid-Brouwerstraat 10. Warnier, C. onderwijzer, Nassaustraat 14. ♦Warnier, J. H. firma Warnier Ketting, uitgever-drukker, Spaarne 3. ♦Warnier Jr., J. H. boekdrukker, Zijlstraat 64. ♦Warnier, J. N. deurwaarder bij de arrondissements rechtbank, Nassaustraat 14. Warnier Ketting, firma uitgevers drukkers, Spaarne 3. Warning, Mej. J. winkelierster, Bakkerstraat 20a. ♦Warning, J. M. manufacturierBakkerstraat 20. Warnsinck, Dames Kleine Houtweg 5. Wartena, M. kruidenier, Esschilderstraat 3.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 348