,M CONCUB-BEWT". P. WARTENA, Jansweg 16. Kruideniers- Grutterswaren en Comestibles. Laat dagelijks hooren en bezorgen aan buis. Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 344 Wartena, P. in kruideniers- en vleeschwarenJansweg 16. Het goedkoopste en soliedste adres voor Éénigst adres, waar de Cliëntèle deelt in de winst. 4 pet. van het bestede bedrag wordt vergoed. *Wartena, S. D. Esschilderstraat 3rood WasblomJ. A. smid, Heerensingel 37/". Wasmus, J. werkman, Oranjeboomstraat 165. *Wassen, F. J. M. kapelaan, Leidsche vaart (Pastorie). ♦Wassenaar, A.handelsagent en zaakwaarnemer, Witte Heerenst. 12. Wassenaar, C. J. controleur H. IJ. S.Saenredamstraat 10. Wassenaar, D. P. J. N. wagenmaker, Saenredamstraat 33rood Wassenaar, J. G. behanger, Schoterweg 54. ♦Wassenaar, L. wagenmaker, Saenredamstraat 17. Wassenaar, W. kleermaker, Frans Halsstraat 45. Wassenaar, W. behanger, Bakenessergracht llrood. Wassenberg, J. ketelmaker, Zuidpolderstraat 113. Wassink-van Voorst, Wed. Duvenvoordestraat 42. Wasterval, Wed. A. Lange Heerenvest 110. ♦Water, A. P. van de agent buitenl. huizen, Ged. Oude Gr. 101. Water, J. C. van de kleermaker, Berckheydestraat 16rood. ♦Water, P. van de Frederikspark 6. Water, D. van der smid, Nauwe Geldelooze pad 11. ♦Waterdrinker, S. timmerman, Brouwersstraat 142. Wateren, A. van Kampervest 15a. QWateren, A. v. d. werkman, Nassaulaan, 34ji. ♦Wateren, H. v. d. lichtdrukker, Eendrachtstraat 31. Wateren, H. M. v. d.—agent levensverzek. maatjj. en sigarenhandelaar, de Clercqstraat 99. ♦Wateren, J. v. d. keurmeester, Nieuwstraat 7. ♦Wateren Mzn,, J. v. d. kantoorbediende, Roosveldstraat 14. Wateren, Mej. J. van der handelaarster in thee enz., Scher merstraat 28rood. ♦Wateren, M. v. d. winkelier, Nassaulaan 12. Wateren-v. d. LindenWed. M. v. d. Schermerstraat 28rood Wateren, M. H. van de kantoorbediende, de Clercqstraat 99. Waterschot, firma delicatessen fijne vleeschw., Koningstr. 13. ♦Watsema, H. zadelmaker, Tweede Zuidpolderstraat 15. Watsema, H. magazynknecht, Van der Hulsstraat 13. Watsema, M. smid, Van der Hulststraat 19. ♦Watsema, W. stoker, Teylerstraat 37. Watson, W. leeraar engelsche taal, Schagchelstraat 2. Watteringen, Wed. M. van mangelvrouw, Korte Zylstraat 13. Waver en, A. van schilder, Lombardsteeg 12 rood. Waveren, Wed. A. van Damsteegje 5. ♦Waveren, G. van koopman, Leidsche straat 118. Waveren, G. H. van Zylweg la.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 349