A. WEIDD, Bontwerker en Chemisier. GROOTE HOUTSTRAAT 48. Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 346 Weesman, J. A. Doelstraat 50. ♦Weetering, H. van de annonce bureau en kantoorbediende, Nic. van der Laanstraat 20. Weetering, P. van de timmerman, Zoetestraat 1. Weetering, P. van de kantoorbediende, Nic. v. d. Laanstr. 20. Weezei, N. L. van de Clercqstraat 82. Weezenbeek, B. A. werkman, Kerkhofstraat 7. Weezendonk, H. smid, Zuid Polderstraat 84B. ♦Wefers Bettink, N. C. firma Heenk Wefers Bettink, ijzer- handelaar, Jansweg 50. Wegerif, L. chef de cuisine, Groote Houtstraat 10rood. Weggen, Mej. A. Groote Houtstraat 144r. Weiden Cz.A. A. van der koopm. kaas, meel, granen, enz., Korte Spaarne 9. Weiden Gzn.A. A. van der koopman, Koudenhorn 82. ♦Weiden Jz.H. van der Groote Houtstraat 133rood. ♦Weiden Lz., J. N. van der koopman, Ged. Oude Gracht 42, magazijn Gedempte Raamgracht TSrood. ♦Weiden,' L. van der Zijlweg 69. ♦Weiden, L. A. van der fouragehandelScheepm.dijk 40rood. ♦Weidner, Mevr. Wed. M. M. Kinderhuissingel 70. Weigand, firma Wed. C. stoomververij en chemische wasscherij Zijlstraat 33. ♦Weiland Sr., J. N. macliine-bankw., Lange Boogaardstr. 36rood. Weiland, J. W. N. werkman, Burgwal Slboven. ♦Weill, A. winkelier in pelt. en heerenart., Groote Houtstraat48. Telephoon No. 604. Weimer, Mej. E. C. Barteljorisstraat L. Weinenberg, H. J. Schagchelstraat 40rood. Weissman, A. W. architect, Raamsingel 44. Weit, J. W. v. d smid, Frans Halsstraat 30. Wel, C. van opperman, Noorder Schoolsteeg 6c rood. Wel, J. F. van magazijnknecht, Bakenessergracht 98. Wel, K. van smid, Paul Krugerstraat 18rood. Wel, J. H. van der winkelier, Schoterweg 70. Wel—Paap, Wed. S. van baker, Korte Wijngaardstraat 4 a rood. ♦Wel, W. H. van Zuidpolderstraat 54rood. Wel, W. van der smid, Anthoniestraat 43. Welgeboren, N. werkman, Gravinnesteeg 7a. Welie, D. van smid, Generaal Joubertstraat 15. ♦Weller, W. J. vleeschhouwer, Kleine Houtstraat 75. Weiman, D. H. C. koopman, de Haasstraat 2. Weiman, Wed. N. Frankestraat 38. ♦Welsenaar, J. H. architect, lid van den gemeenteraad, Koninginneweg 40. Welsenes, A. van barbier, Keizerstraat 8. Welsenes, H. G. van monteur, Frans Halsstraat 2örood. Welsenes, Wed. K. J. van Zuiderstraat 12p. Welsenes, K. J. van timmerman, Generaal de Wetstraat 40. Welsum, J. C. van Zuidpolderstraat 89. Welt, Mej. P. van Klein Heiligland 64/1 Weiter, Mej. Groote Houtstraat 144o.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 351