Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 348 *WerfF, A. van der goudsmid, Koudenhorn 10rood. ♦Werff, C. van der plantsoen wachterde Clercqstraat 147. Werff, C. van der smid, Burretstraat 12. Werff, C. van der Schagchelstraat 7rood. ♦Werff, C. C. van der techn. ambtenaar H". S. M., Ripperdastr. 7. Werff, F. J. van der pianostemmer, Schagchelstraat Irood ♦Werff, F. M. van der bloemist, Delftstraat 22. ♦Werff, H. van der kaashandelaar, Leidsche plein 35rood ♦Werff, J. van der Oostvest 6rood. ♦Werff, ,T. van der schoenmaker, Zuidpolderstraat 38. Werff, J. van der brandstoffenhandelGroot Heiligland 47. ♦Werff, J. T. van der in manufacturen, Spaarne 68. ♦Werff, N. van der werkman, Oranjestraat 197. Werff, N. van der pakhuisknecht, Kamperstraat 18rood. Werff, N. van der koetsier, Statenbolwerk 46ö. Werff, P. van der Generaal Bothastraat 16. Werff, P. van der smid, Oranjestraat 38. Werff, Ph. J. van der candidaat-notarisHasselaarsplein 20 Werff, Mej. W. van der Westerstraat 31. ♦Werkhoven, C. van Nieuwe Groenmarkt 12. Werkhoven, H. van Jansstraat 89rood. Werkhoven, H. J. Ripperdapark 14. Werleman Jr., M. J. chef wijnhandel l'Union, L.Costerstraat4. Werner, D. J. Jansstraat 1 Qrood. Wernik, Wed. D. Turfmarkt 24;'. ♦Wernik, H. Oost-Indische kade 24. Wernik, Wed. W. Jansstraat 73. Werson. A. werkman, Sonhiastraat 18«. Wertheim, H. koetsier. Botermarkt 11 rood. Wertwijn, B. chef rijwielhandel, Pieter Kiesstraat 73brood. Werve, zie Ruigrok van de Werve. Wesel, Mej. P. W. van Ripperdapark 39. ♦Wessel, G. tuinman, Kennemerstraat 44. Wessel, H. G. schilder, Begijnhof llrood. Wesseldijk, C. werkman, Gasthuislaan 18. ♦Wesseldijk, G. leeraar gymnasium, beëedigd vertaler voor de fransche en hoogduit, tal. bij de arr. rechtb.Leidsche vaart 62. ♦Wesseling, A. wijnkoopersknecht, Camphuysstraat 10. ♦Wesseling, Wed. A. Rustenburgerlaan 16. ♦Wesseling, D. agent van politie, Brouwersstraat 104. ♦Wesseling, F. firma F. Wesseling—Schreurs, sigarenmaker, Anthoniestraat 32. ♦Wesseling, H. meubelmaker, Generaal Joubertstraat 20. Wesseling, H. J. Tulpenstraat 41rood ♦Wesseling, J. bloemistknecht, Boterstraat 4. ♦Wesseling, J. C. timmerman, Spaarnwouderstraat 4. ♦Wesseling, J. J. winkelier in goud, zilver, horloges enz., Ged. Oude Gracht 36. Wesseling, M. werkman, Lange Poellaan 35. Wesseling, M. J. werkman, Zuider Buitenspaarne 25. Wesseling, Wed. P. Rozenpriëelstraat 'Slrood. Wesseling, P. J. Parkstraat 9boven. Wesseling, W. los werkman, de Haasstraat 16ö. Wesselingh, C. firma J. H. B. Wesselingh, sigaren- en tabak fabrikant, Kruisweg 25. Wesselingh, Wed. C. H. H. Ged. Oude Gracht 34rood. ♦Wesselingh, J. C. J. M. meubelmaker en stoffeerder, Kleine Houtstraat 81. ♦Wesselingh, firma J. H. B. sigarenfabriek, Kruisweg 25. Wesselingh, J. H. B. sigarenfabrikant, Schotersingel 123.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 353