J. SLAGER, Fabriek en magazijn van PELTERIJEN. Bontwerker, Russische en Amerikaansche pelterijen. Hofleverancier. - ANEGANG 46. - Teleph. Int. no. 417. van alle vellensoorten voor pelterijenfabricatie, Bewaren van pelterijen gedurende den zomertijd. 9^" Reparatiën en vermaken spoedig en billijk. Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748, 317 Simons, E. B. loopknecht, Klaverstraat 9. ♦Simons, L. winkelier, Hagestraat 29. ♦Sinderen, P. van machinist H. S. M., Regulierstraat 18. Sindorf, J. slagersknecht, Assendelverstraat 16. Singels, Wed. C. P. S. Ripperdapark 13. Singer, P. kantoorbediende, Gen. de Wetstraat 8. Singers, .J. werkman, Lange Raamstraat 6. Singer-Maatschappij Zijlstraat 51. OSinnige, A. schildersknecht, Ruysdaelstraat 14. Sinnige, J. los werkman, Hagestraat 33. Sipkes, Mevr. Wed. Corn. Koudenhorn 44. Sipkes, flrma Corns. jamfabrikant, Koudenhorn 44. Sipkes, Mej. C. A. ziekenverpleegster, Koudenhorn 44. ♦Sipkes, F. flrma Corn. Sipkes, stoomfabriek van geconfijte vruchten, Koudenhorn 44. ♦Sipkes, J. lid der firma Corn. Sipkes, jamfabr.Koudenhorn 52. ♦Sipkes, J. N. koetsier, Oranjestraat 178. Sipkes, Mej. N. Barrevoetestraat 4b. Sitshoorn, J. ketelmaker, Paul Krugerstraat 32rood. Sjerps, Wed. W. P. Kruisweg 70c rood. ♦Slabber, J. timmerman, Schoterweg 104. ♦Slagboom, W. électricienRegulierstraat 27. ♦Slager, J. M. firma J. Slager, fabr. en magazijn van pelterijen, bontwerker, Anegang 46. SPECIALITEIT IN GROOTE VOORRAAD ♦Slagter, S. broodbakker, Assendelverstraat 35rood. Slakhorst, B. ~W. kruidenier, Paul Krugerstraat 60. ♦Slakhorst, W. kleerbleeker, Leidschestraat 94.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 321