Firma Wed. 1. SWAANSWIJK, Zijlstraat 49, Haarlem. Filiaal: BEVERWIJK, 104 Breestraat. Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. 337 Stijlen, firma Gez. van der in mode-artikelen, Anegang la. Stijn, E. van werkman, Zomervaart 21 d. ♦Styrum, Jhr. Mr. F. W. van advocaat en procureur, lid van den gemeenteraad, lid van de 2e kamer St. Gen., N. Gracht 9. Suchtelen, Jhr. G. H. van Wilhelminastraat 21. ♦SuerhofF, D. Th. Eaamsingel 42. OSuerink, A. loopknecht, Gortesteeg 13. ♦SuiskensE. Kamperstraat 14. Suister, K. werkman, Lange Lakenstraat 21. Suman, L. loodgieter, Burgwal 55f. Sumans, L. de Haasstraat 9. Sunder, H. H. werkman, Houtmarkt 29a. Sunter, J. J. werkman, Tweede Vooruitgangstraat 2. Surendonk, Mej. A. Ruychaverstraat 6. OSurendonk, A. L. ambtenaar H. S. M.Ged. Oude Gracht 6. ♦Surendonk, H. G. wijnkooperskneclit, Rollandstraat 36. ♦Surendonk, H. P. magazijnknecht, Voorzorgstraat 68. Surendonk, J. machinist, Leidsche straat 40rood. ♦Surendonk, J. Bakkerstraat 21. ♦Surendonk, J. J. expediteur HaarlemAmsterdam, Oude Groenmarkt 10. Surendonk, J. L. bierhuishouder, Kamperstraat 18. Surie, Mej. Wilsonsplein 21. Suringar, E. F. ingenieur, Jordensstraat 18. Suurendonk, A. smid, Lange Annastraat 12<'. SuurendonkC. voorslaander, Spaarnwouderstraat 99boven. Suurendonk, .1. metselaar, Frankestraat 29boven. ♦Suurendonk, Th. oppasser en tafelbedien., Drappenierstr. 9rood. MAISON HEGGE REMMERS. Soieries, Lainages et Garnitures. ♦Suwijn, J. caféhouder, de Haasstraat 14. Swaalf, Wed. A. F. Gasthuisstraat 24a rood. ♦Swaalf, WTed. C. J. Gasthuisstraat 18. Swaalf, G. J. goud- en zilversmid, Generaal Cronjéstraat 29. ♦Swaalf, H. J. J. goud- en zilversmid, Keizerstraat llroocl. Swaalf, Joh. rijwielhandelaar, Barrevoetestraat 13. ♦Swaalf, L. Th. winkelier, Berckheydestraat 17. ♦Swaan, B. J. predikant Ned. Herv. gem., Wilhelminastraat 38. ♦Swaaningen, C. F. van Zuider Buitenspaarne 74. ♦Swaanswijk, A. koopman in brandstoffen, Lange Vlamingstr. 13. ♦Swaanswijlc, C. horlogemaker, Jansstraat 18. Swaanswijk, G. P. draaier, Tweede Vooruitgangstraat 14. ♦Swaanswijk, H. onderwijzer, Kinderhuissingel 56. ♦Swaanswijk, J. timmerman, Oranjestraat 20. Swaanswijk, J. brooddepöthouderLinschotenstraat 32. Swaanswijk, firma Wed. J. fabriek en magazijn van manden werk, Zijlstraat 49. Fabriek en Magazijn van fijn en en grof mandenwerk, badstoelen, Tuin- en Serre-Ameublementen. Thee- en Serretafels in alle maten. Ruime sorteering in Ziekenwagens. Kinder-, Sport-, Poppen- en Stoelenwagens. Reparatie van alle soorten Stoelen en Mandenwerk. Vlechten van Weenerstoelen f 0.90. Gehaald en Bezorgd. 22

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 341