Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. Velthuijsen Jr., A. J. van hovenier en bloemkweeker, Bakkerstraat' 6H. Velthuijsen, C. J. van schilder, Kerkstraat 22. Velthuysen, C. .J. van schilder, Ripperdastraat 15d. Velthuijsen, J. van -r- timmerman,, Palmstraat 2. Velthuysen, J. M. van schilder, Frankestraat 48. Velthuijsen, J. M. J. van schildersknecht, Ged. Raamgracht 58. ♦Velthuijsen, J. S. van timmerman, Nassaulaan 68brood. Velthuysen, L. J. M. van letterzetter, Veldlaan 18. Veltkamp, H. poetser H. S. M., Klarenheekstraat 58rood. ♦Veltkamp, L. brievenbesteller, Assendelverstraat 48. Velu, Mej. G. H. linnennaaister, Barendsestraat 42. Velze, N. van tabakswerker, Schouwtjeslaan 12. ♦Velzen, H. van timmerman, Brouwersstraat 108. Velzen, H. van Lange Margarethastraat 20b. Velzen. Wed. J. van Zuider Schoolsteeg 11. ♦Velzen, J. van schilder, de Clercqstraat 125. Velzen, J. P. M. van winkelbediende, Leidsche plein Llrood. Velzen, Mej. M. van werkvrouw, Klein Heiligland 97boven. Velzen, Wed. M. van Groote Houtstraat 1445. Velzen. Wed. W. van Zuider Buitenspaarne 15. Velzen, W. van melkboerknecht, Gasthuislaan 160. Velzen. Dames van Duvenvoordestraat 24. Ven, Mej. C. van de Wilsonsplein 2rood. Ven, Mej. C. M. van de Damstraat 21. ♦Ven, J. F. van de comm. der telegraphie, Barrevoetestr. 1 fyrood. Ven, A. A. van der machinist, Ken nemerstraat 60 rood. MAISON HEGGE REMMERS. Soieries, Ixiinages et Garnitures. ♦Ven, Dr. E. van der conservator van Teyler's phys. kabinet, Spaarne 14. Vendeloo, H. van inspecteur levensv. mij., Schotersingel Slrood. Vendt, J. de letterzetter, Korte Wolstraat 2. Vendt, M. de rietw. en handel, in vloermatten, Kinderhuisstraat 8. Venema, C. Zomervaart 10a. Venema, P. werkman, Koolsteeg 20a. ♦Vennekool, W. G. uitgever, Brouwersvaart 126. Vennik. J. tuinman, Essenstraat 24r. ♦Vennink, J. letterzetter, Gasthuislaan 149. Vens, J. sigarenmaker, Kloosterstraat 6rood. Verbeeck, W. in modes, Warmoesstraat 2931. Verbeek, Mej. A. werkvrouw, Korte Wolstraat 9. Verbeek, Wed. A. P. in groenten, de Haasstraat 12. Verbeek, C. F. J. bankwerker, Klein Heiligland A&rood. Verbeek, Mej. E. naaister, Koksteeg 21. ♦Verbeek, F. depothouder Singer maatij.Zijlweg 81rood. Verbeek, Wed. F. J. Nauwe Appelaarsteeg 4. ♦Verbeek Jr., G. A. tapper en slijter, Breestraat 11. Verbeek, H. in groenten, Burgwal 77rOod. Verbeek, J. werkman, Saenredamstraat 48. ♦Verbeek, J. koopman, Koksteeg 12. ♦Verbeek, J. caféhouder, Spaarnwouderstraat 82. Verbeek, J. A. magazijnknecht, Regulierstraat 23. Verbeek, J. W. smid H. S. M., Haarlemmerliedestraat 36. Verbeek, Wed. M. E. de Witstraat 16. Verbeek, Mej. M. E. werkvrouw, Wouwermanstraat 11 rood. Verbeek, W. H. bloemistknecht, Brouwersstraat 143.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 361