MAIS ON HEGGE REMMERS. Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. - 8(31 - Vermeer, .T. - smid, Ruysdaelstraat 15. ♦Vermeer. .T. plantsoenwachter, Wouwermanstraat 26. Vermeer, .1. werkman, Zuidbrouwerstraat 22. ♦Vermeer, J. handel in aardappelen enz., Jansstraat 11. Vermeer, J. plantsoenwachter, Gen. de la Reystraat 80. Vermeer, Wed. J. Heerensingel 131c. ♦Vermeer, .T. A. in glas, porc., aardew. en luxe art., Gr. Houtstr. 6 en 14. Vermeer, J. M. voeger, Barendsestraat 6b. Vermeer, J. N. schipper, Leliestraat SSboven. Vermeer, Wed. L. Holsteijnstraat 1. ♦Vermeer, M. koetsier, Schouwtjeslaan 2a. Vermeer, N. D. steigermaker, Zuiderstraat 27rood. Vermeer, P. koopman, Generaal de Wetstraat 68. Vermeer, Th. in suikerwerken, Leidsclie straat 26. Vermeer, Th. steigermaker, Sophiastraat 3. Vermeer, Wed. Th. Pieter Eiesstraat 40rood. ♦Vermeer, W. koopman in groenten enz., Brouwersstraat 14. ♦Vermeer, W. horlogemaker, Glasblazerstraat 41. ♦Vermeer, W. portier, Saenredamstraat 27rood. Vermeer, zie Losecaat Vermeer. Vermeere, J. werkman, Hagestraat 20e. Vermeeren, A. smid-bankwerker, Brouwersvaart 114. Vermeeren, P. F. werkman, Lange Raamstraat 16. Vermeerschart, P. F. Haarlemmerliedestraat 28. ♦Vermeren, A. smid, Voortingstraat 45. Vermeren, H. .J. Groote Houtstraat 144.r. Vermeren, J. werkman, Zuid-Brouwersstraat 19. Vermeren, Wed. N. Voortingstraat!9. Soieries, Lainages et Garnitures. ♦Vermeren, W. J. plaatdrukker, Regulierstraat 13. Vermeulen. A. grondwerker, Zuid-Brouwersstraat 82. ♦Vermeulen, 0. steenhouwer, Oranjeboomstraat 174. Vermeulen, G. agent verzekeringen, Ursulastraat Trood. Vermeulen, H. draaier, Baljuwslaan 3«. Vermeulen, H. - broodbakker, Cornelissteeg 16. ♦Vermeulen, J. rijtuig-wagenmakerLange Margaretliastraat 6. Vermeulen, J. G. schilder, Zuidpolderstraat 74. ♦Vermeulen. J. H. firma gebr. Vermeulen, overhemdenmaker, Kleverparkweg 75, zaak Groote Houtstraat la. Vermeulen, M. Ruychaverstraat 12. Vermeulen, P. werkman gem. reinig., Beeksteeg 4/'. Vermeulen, P. voerman, Korte Hofstraat 9b. Vermeulen, P. J. commies H. S. M.N. v. d. Laanstraat 11. ♦Vermeulen Hz.. R. dir. van het stadsarmenhuis, Schoters. 2. Vermeulen, firma Gebr. overhemdenmaker, Groote Houtstr. la. Vermey, A. C. bankwerker, Ruysdaelstraat 22rood. Vermeij, C. W. smid, Ruysdaelstraat 22rood. Vermey, .1. bankwerker, Ruysdaelstraat 22rood. VermeijWed. J. Ruysdaelstraat 22rood. Vermeij. J. P. ijzergieter. Ruysdaelstraat 22rood. Vermolen, W. scheepmakerskneclit, Colensostraat 6. Vermond, E. A, T. smid, Colensostraat 10. Vermond, W. F. smid, Nassaulaan 22c. Vernhout. K. J. L. lithograaf en steendrukkerBakenessergr.8. (Zie advertentie volgende blz.). Vernhout. W. reiziger, Tetterodestraat 70.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 365