MAISON HEGGE REMMERS. Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. *Vries, D. de binnenvader in het Doopsgezinde ArmenhuisGroot Heiligland 2^4. Vries, D. de concierge rijkskweekschool ondenv., Koudenhorn 32. Vries, D. de schoenmaker, Lange Annastraat 46rood. Vries, Mej. E. de onderwijzeres, Schotersingel 49. Vries, Wed. E. de Bakkumstraat 5rood. *Vries, E. M. de kleerbleeker, Scheepmakersdijk 26. Vries F. de koperslager, Dijkstraat 5. Vries, F. de schilder, Gen. Joubertstraat 5. Vries Fzn.F. de werkman, Anthoniestraat 39. ♦Vries, F. J. H. de Heerensingel 3. *Vries, Dr. G. de leeraar H. B. S., Ripperdapark 45. ♦Vries, G. de Raam vest 43. Vries, G. de bakker, Maerten van Heemskerkstraat 40. Vries, G. de werkman, Klarenbeekstraat 49. Vries, G. de Wouwermanstraat 31rood. Vries, G. de smid, Generaal Bothastraat 27. Vries, G. de stucadoor, Gen. Cronjéstraat 41 rood. Vries, H. de wagenmaker H. S. M.Amsterdamstraat 43. ♦Vries, H. de meubelmaker, Papetorenvest 50. Vries, H. de werkman, Kennemerstraat 10. Vries, H. de handelaar in aardappelen, Jansweg 27. Vries, H. de kleermaker, Magdalenastraat 3rood. Vries Jr., H. de caféhouder, Schoterweg 130. Vries, H. de winkelbediende, Zijlstraat 90. ♦Vries, Herm. J. de dir. burgeravondschool, leeraar H. B. S. en kweekschool voor onderwijzeressen, Leidsclie vaart 84. ♦Vries, I. A. de agent van politie, Lange Heerenstraat 44. Soieries, Lainages et Garnitures. Vries ♦Vries Vries Vries ♦Vries ♦Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries ♦Vries Vries Vries Vries Vries Vries Vries ♦Vries ♦Vries Vries Vries J. de steenhouwer, Jacobstraat 1. J. de koffiehuishouderKleine Houtstraat 58. J. de overwegwachter, Gen. Bothastraat 105. J. de in spiegels en gravures, Groote Houtstraat 45. Gzn., J. de werkman, Dijkstraat 16. J. de -- huisknecht, Rustenburgerlaan 17rood. Mej. J. de Raamsingel 34. J. de leerling-machinist, Colensostraat 40. J. de ambt. v. d. rijkswaterstaat, Duvenvoordestraat 61. J. de schilder, Berckheydestraat 27rood. J. de timmerman, Coornhertstraat 34. Jer. de predikant b. d. doopsgez. gem., Kleine Houtweg 13. J. de stoker, Soutmanstraat 24. J. de kolenmeter, Baljuwslaan 2. J. de werkman, Brouwersstraat 7b. J. de in groenten, Colensostraat 4. J. A. de geëmpl. mil. hosp., Tuinlaantje 16rood. J. A de winkelier, Nassaustraat 7. J. C. de smid, Gen. Joubertstraat 7. J. E. de fruithandelaar, Tuchthuisstraat 2. J. P. de brugwachter, Friesche Varkenmarkt 1. Mej. K. de Spaarnwouderstraat 35rood. Wed. K. de Jacobijnestraat 27. M. de koopman, Lange Begijnestraat 34rood. M. de caféhouder, Tulpenstraat 31. M. de caféhouder, Kruisweg 20. Wed. M. de koopvrouw, Goudsmidspleintje 2rood.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 377