4 GEMEENTEZAKEN. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. C. J. Gonnet, Archivaris. Adjunct-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon- en Feestdagen, van 9—2 ure. Voor den ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag; de eerste werk dag van elke maand, op een dezer dagen vallende, uitgezonderd. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. F. Cramer, adj.-commies. J. P. de Klerk, Gedelegeerde. P. C. Roodenburg, le Klerk. D. Andréa, Klerk. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L. C. Dumont, Directeur. O. Gunning, Ingenieur. Bouwpolitie en Woningtoezicht. Buretu Prinsenhof. Geopend voor het publiek van 912 uur. J. G. Michielse, Hoofd-Opzichter. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein llavmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Hoofd-Opzichter. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. J. W. Mügge, F. Renes, Opzichter (belt). D. H. v. Tongeren, Tonnenwerkersbaas. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Koningstraat 2, geopend alle werkdagen van 93 uur. L. W. Havelaar, Directeur. .1. Bos, Opzichter aan het pompstation G. Spaan, Boekhouder. J. Th. Martin, Chef-Machinist. W. Bonman, Opzichter in de stad. J. E. Koehorst, Hoofdfitter. Het bureau wordt binnenkort verplaatst naar Spaarne 58. Gemeente-Lichtfabrieken. Zie pagina 10. Havenwezen. M. J. E. Kriens, Havenmeester-Inspecteur. G. van Dokkum, j A. M. Diermanse, Ambtenaren belast met cle inning van haven- en kaai- J. W. Misset, i gelden. W. H. Bouwmeester, Brugwachters {in de gemeente): P. J. Woestenburg, G. Porre, J. Cornet, J. Vreenegoor, I. Ivens, P. Cornet, G. W. van Es, A. J. de Groot, G. van Gijlswijk en J. de Vogel.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 8