6 GEMEENTEZAKEN. Plaatsvervangers. Adjunct-Inspecteurs. Openhaar Ministerie. Mr. A. A. Pélerin, Officier van Justitie. Mr. J. de Vries van Doesburgh, Substituut-Officier van Justitie. Griffie. Mr. M. E. Booy, Griffier. Mr. L. R. van Sloterdijck, Sub.-Griffier Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarïemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk-aan- Zee-en-Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdugs te 10 ure. Mr. A. A. van der Mersch, Kanton-Rechter. Mr. W. Cnoop Koopmans. Mr. H. J. D. D. Enschedé. Mr. F. Willekes Macdonald. Mr. L. C. Kronenberg. Mr. D. J. Wolfson, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Militaire Krijgsraad. Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op het Stationsplein, op bet Leidscheplein, bij de Tyboutstraat en Groote Markt. H. J. F. A. A. M. v. Goor, Comm. v. Politie. 0. F. Kempers, Inspecteur. J. A. J. Nolthenius, Hoofdinspecteur. A. Yerlaan, Inspecteur. H. ScherpenhuysenInspecteur. W. J. B. Waning, Inspecteur-Administr. J. Balkestein, Inspecteur. F. P. van der Laan, 1 P. van Dam, J. H. van den Broeke, G. A. van der Beek, C. Kober. Ch. C. L. Dokter, Klerk. H. J. D. Doorman. Klerk. Secretarie der gemeente Haarïemmerliede en Spaarnwoude. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 101 en van 24 ure. Jhr. W. Ph. Teding van Berkhout, Burgemeester. A. A. Swolfs, Secretaris. L. J. Yallentgoed Jr., te Halfweg, Ontvanger. Secretarie der gemeente Spaarndam. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 10-12% ure- W. D. Haitsma Mulier, Burgemeester. J. E. Schalkwijk, Secretaris. W. Melchior te Spaarndam, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Schoterweg 98. Dagelijks geopend van 101 ure. F. F. F. Fuhrhop, Burgemeester en Secretaris, H. A. Wolff, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van Staats, Jansweg 39, en is dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwijn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, R. W. J. C. van den Wal Bake, te Amsterdam, J. H. M. Evelein, te Haarlemmermeer, Mr. M. G. P. W. de Clercq, te Santpoort, Jhr. Del Court van Krimpen, te Velsen, Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, P. van Ouwerkerkte HaarlemSecretaris. Mr. E. A. A. S. van Stralen, te Haarlem, Penningmeester. L. L. Graaf van Randwjjk, te Bloemendaal, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode. Heemraden.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 10