J. VAN WIJK, Kantoor Pieter Kiesstr. 45rood" Hendriks, J. barbiersbediende, Nassaulaan 11. Hendriks, J. werkman, Leliestraat 17a. Hendriks, J. G. werkman, Leliestraat 46. ♦Hendriks, J. J. Linschotenstraat 4b. Hendriks, Wed. M. baker, Ged. Voldersgracht 21b. ♦Hendriks, N. werkman, Gasthuislaan 107. Hendriks, P. smid, Jacobjj nestraat 27. Hendriks, P. grondwerker, Jan Steenstraat 11. Hendriks, T. A. Heerensingel 53rood. Hendriks, W. werkman, Gasthuislaan 153. Hendriks, Wed. Prankestraat 18. Hendriks, Wed. Nieuw Heiligland 12. Hendriks, Zie Jansen Hendriks. Hendrikse, A. A. Nieuw Heiligland 7rood. Hendrik Co.Firma garenband en tricotgoed.Anegang 26. Hengel, J. van smid, Tuinstraat 1 c. Hengeveld, Wed. J. P. Koninginneweg 8. Hengeveld, Mej. L. C. C. adsistente posterijen, Koninginneweg 8. ♦Hengeveld G-Jzn.M. J. districts-veearts van het veeartsenij- kundig Maatschappelijk toezicht, Hasselaersplein 35. ♦Hengeveld Kzn.Dr. M. J. arts, Kleine Houtweg 43a. ♦Hengeveld, W. L. dir. Levensverz. Mü „Haarlem" en lid firma Stoel Hengeveld, assuradeurs Jordensstr. 50, kantoor: Wilsons- plein 11. Henneke, J. Schoterweg 81 rood- OHenneke, J. J. katoendrukker, Assendelverstraat 10. ♦Henneman, G. in groenten, Spaarnwouderstraat 60. Henneman, L. timmerman, Velserstraat 11. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remmers. Robes et Manteaux. ♦HennemanM. in groenten en fruit, Burgwal 3. Henneman, M. J. Oude weg 49<L Hennen, G. W. Schoterweg 29a. Hennevelt, J. werkman, Scheepmakersdijk 15rood. ♦Henning, B. G. schilder, Meesterjoostenlaan 2g. ♦Henning, C. F. firma A. Prinsen, hoedenmagaz. Gr. Houtstr. 80 ♦Henning, C. J. conflseur-cuisinierKruisweg 39. Henning, Wed. baker, Pieterstraat 7. Hennis, H. opperman, Lange Vlamingstraat 12g. ♦Hennis, W. C. leeraai; boekhouden, Kampersingel 32rood. Hennus, Wed. J. Jansweg 39. Hensen, A. werkman, Vooruitgangstraat 116. ♦Hensen, C. bankwerker, Schotersingel 23. ♦Hensen, G. W. ijzergieter, Vroomstraat 7. ♦Hensen, J. N. firma J. Hensen, winkelier in heeren- en kinder- kleeding, Paarlaarsteeg 8. Hensen, L. smid, A. L. Dyserinckstraat 29. Hensen, Wed. W. Lepelstraat 2—4. ♦Henskes, C. meubelmaker, Frankestraat 23. ♦Henskes, D. A. W. boekhouder, Ripperdapark 2. ♦Henskes, D. L. timmerman, Asterstraat 15. Henst, Wed. van den Twjjnderslaan 27. Henzen, Wed. J. St. Anthoniesteeg 4. ♦Heppenstrijdt, L. E. J.opzich.-machinist H. S. M., Stationsplein 9. Herard, P. Schoterstraat 33. ♦Herben, A. B. sigarenmaker, Grebberstraat 36. ♦HerbschlebC. K. Schotersingel 97.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 144