J. VAN WIJK, Kantoor Pieter Kiesstr. 45rood. - 290 Rybroek, A. werkman, Zomervaart 12c. Rijbroek, A. Klerksteeg lrood. Rijbroek, A. F. werkman, 't Krom 35. ♦RijbroekB. handel in muziek-instrumenten, Gr. Houtstraat 103. Rijbroek, F. poetser, Gortesteeg 7. Rijbroek, F. Harmejansweg 43. ♦Rijbroek, F. schilder, Esschilderstraat 2h. ♦Rijbroek, H. wagenmaker, A. L. Dvserinckstraat 52. Rijbroek, J. smid, Gortesteeg 15. Rijbroek, J. opperman, Nieuwe Raamstraat 3. ♦Rijbroek, J. C. schilder, Gen. Joubertstraat 23. Rijbroek, L. werkman, Raamsteeg llrood. Rijbroek, M. koopman, Klerksteeg 9. Rijbroek, Mej. M. Lange Margarethastraat 2rood. Rijbroek, P. opperman, Klein Heiligland 58rood. Rijbroek, Wed. P. Raamsteeg 10ö. Rijbroek, S. J. J. smid, Palmstraat 11 rood. Rijbroek, W. Klein Heiligland 58rood. Rijbroek, W. A. loodgieter en zinkwerker, Begijnesteeg 1. ♦Rijbroek, W. M. pakhuisknecht, de Clercqstraat 120. Rijen, M. C. Th. van le luit. inf., Parklaan 80c. ♦RijfsnijderF. J. Gasthuissingel 18a. Rijk, Mej. A. M. C. Groote Markt 19. ♦Rijk, C. J. le luit. der infanterie, Bilderdijkstraat 7. Rijk—Swaan, Mevr. Wed. J. J. Alexanderstraat lrood. ♦Rijk, R. bakkersknecht, Barendsestraat 10. ♦Rijk, C. de Rustenburgerlaan 17. Rijkbosch, A. koetsier, Tuinlaantje 2b. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remjiers. Robes et Manteaux. Rijke, J. de metselaar, Korte Heerenstraat 7. Rijkens, Mej. A. Magdalenasteeg 1. Rij kens, Mej. A. tailleuse, Gedempte Voldersgracht 43 beneden. Rijkens, H. Veldlaan 15. ♦Rijkens, R. letterzetter, Ged. Voldersgracht 43. ♦Rijkens, R. G. Nieuwe Gracht 39. Rijkers, H. metselaar, Helmbrekersteeg 2. ♦Rijksklerk, J. Schotersingel 63. Rijllart, 0. lakstoker, Nassaustraat 17. Rijn, Mej. A. P. van lcerares kweekschool onderwijzeressen, Wagenweg 25. Rijn, Wed. C. J. van Duvenvoordestraat 112. ♦Rijn, H. C. van boekbinder, Groot Heiligland 13. Rijn, J. van werkman gem.-reinigingHarmejansweg 57ö. ♦Rijn, J. van in boter en kaas, Brouwersstraat 67. ♦Rijn, J. C. van smid-vuurwerker, Amsterdamsche vaart 40. ♦Rijn, J. J. van stoom- en windkorenmolen., Papentorenvest 62. ♦Rijn, J. P. J. van onderwijzer, Ruychaverstraat 10rood. ♦Rijn, Dr. J. W. van off. v. gezondh.. Leidsche vaart 4. Rijn, Pli. van vrachtrijder, Burgwal 76. ♦Rijn, P. Th. A. van apotheker, Kruisstraat 12. Rijn, W. van werkman, Noorder Schoolsteeg 9. Rijnbende—von Hemert, Mevr. Wed. S. S. KL Houtweg 20. Rijnders, zie Heuvel Rijnders. ♦Rijnenberg, J. godsdienstonderwijzer, Coornhertstraat 6. ♦Rijneveld, A. tapper, Bakkerstraat 53. ♦Rijneveld, H. R. Kennemerploin 20.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 298