Wed. P. BEAUFORT Fz., Zijlstraat 1. Handel inBinnen- en Buitenlandsch Sedistilleerd, Wijnen, Bron-, Medicinale- en Tafelwateren. Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. - 29 Bastiaans, A. werkman, Papetorenvest 40. *BastiaansenC. aannemer, Frans Halsstraat 4. Bastide, Mevr. Wed. G-. J. P. la Oranjekade 37. ♦Baten, J. P. in verhuizingen, Ged. Oude Gracht 150.- Baten, M. Kennemerplein 28boven. ♦Baten, M. rijtuigverhuurder, Lange Heerenstraat 38. ♦Batenburg, J. W. Wilhelminastraat 4. ♦Batens, C. L. smid, Spaarne 13. Batum, B. van koetsier, Haarlemmerliedestraat 36rood Baum, G. P. stuurman, Tetterodestraat 47. Baum, Wed. H. W. Barteljorisstraat 6. Baumeister, A. Waldeck Pyrmontstraat la. Baumgarten, Wed. J. H. F. Prinsenbolwerk 14rood. Baumhauer, Mej. A. W. von Polhuizen 2a. Bauter, B, kleermaker, Witte Heerensteeg 7rood. Bauwens, A. J. koetsier, Jan Steenstraat 13. OBavel, A. van smid, Amsterdamstraat 32. Bavelaar, D. olieventer, Oude Weg 39. Bax, P. Tulpenstraat 27c. Bax, W. H. Lange Molenstraat 42a. Baijer, K. metselaar, Ged. Voldersgracht 16. ♦Beaufort, A. J. voorslaanderZomerstraat 6. Beaufort, H. B. Zijlweg 40rood. ♦Beaufort, J. F. werkt, electr. ingenieur, Zijlstraat 1. Beaufort, J. J. werkman, Camphuysstraat 22. Beaufort, Wed. J. J. Zijlweg 40rood. Beaufort, J. P. J. stoker, Amsterdamstraat 3cl. Beaufort, J. W. Ruychaverstraat 6rood. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remmers. Soieries, Lainages et Garnitures. Beaufort Fz.Wed. P. handel in gedistilleerd enz. Zijlstraat 1. .11.n.<Lu.ii.u.it.inii.iiiu.il Telefoon 717. .i.".............................!. ♦Beaufort Jz.P. behanger stoffeerder, Gierstraat 20. ♦Beaumont, A. van winkelier, Leidschestraat 64. Beaumont, C. van boter en kaashandel, Kruisstraat 40. ♦Beaumont, C. van Ged. Voldersgracht 65. BeaumontH. van in kruidenierswaren, A. L. Dyserinckstr. 27. ♦Beaumont, J. A. van Spijkermanslaan 2c. ♦Beaumont, P. A. vanwinkelier in boter, kaas enz., KL Houtstraat 126. Beccari Co.firma J. B. rookv. schoorsteenv., kant. Begijnestr. 8. ♦Beccari, G. P. J. timmerman, metselaar en aannemer, Klever park 73, kantoor Bakenessergracht 19-23. ♦Beccari, J. J. wijnhandelaar, lid der firma P. J. F. Beccari Zoon, Damstraat 27. ♦Beccari, P. J. wijnhandelaar, lid der firma P. J. F.Beccari Zoon, Nieuwe Gracht 94. ♦Beccari, P. J. F. wijnhandelaar, lid der firma P. J. F. Beccari Zoon, Korte Begijnestraat 10.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 33