P. J. VASEN. Stoom Wasch' en Strijkinrichting. Zuider Buitenspaarne 22. J. VAN WIJK, Kantoor Pieter Kiesstr. 45r00d. 342 V'alk IJ. winkelier in garen, band, enz., Valkesteeg 4. *Valk, A. van der directeur Rijnlandsche Hypotheekbank, Mau- ritsstraat 11. Valk, Mej. C. C. van der Hazepaterslaan 22. Valk, J. G-. v. d. schrijver, Schoterweg 49a rood. Valk, Wed. M. van der strijkster, Burgwal 99. *Valk, Th. J. C. van der slager, Ripperdapark 7a. ♦Valkema Blouw, Dr. H. A. J. leeraar in de wis- en natuurk. aan het gymnasium, Oranjekade 33. Valken, K. K. C. hoofd eener school, Oranjekade 9. Valkenaar, J. knecht school kunstnijverh.Meesterlottelaan 43. Valkenburgvan Gilse, Mevr. Wed. Mr. C. C. van Floraplein 28. Vallenduuk, A. kleermaker, Klein Heiligland 62. Vallenduuk, Wed. A. M. T. Wijde Geldelooze pad 34rood. Vallenduuk, A. M. T. Leidsche plein 33drood. Vallenduuk, B. voermansknecht, Schalkwijkerstraat 11b. Vallenduuk, Mej. B. J. depöthoudster „Arbeid Adelt", Groote Houtstraat 119. ♦Vallenduuk, P. D. Groote Houtstraat 119. Vallenduuk, P. D. Spaarnwouderstraat 63rood. Vallenduuk, P. I). timmerman, Tulpenstraat 52rood. Vallenduuk, P. H. timmerman, Tulpenstraat 11. ♦Vallenduuk, R. C. koetsier, Drossestraat 14b rood. Vander, A. C. timmerman en aannemer, Korte Houtstraat 3. ♦Vander. J. timmerman en aannemer, Nieuwe Kerksplein 19, werkplaats Korte Houtstraat 3, 5 en 5a. Vander, J. kantoorbediende, Gierstraat 47rood. Vander Jr., J. kantoorbediende, Nieuwe Kerksplein 19. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remmers. Robes et Manteaux. ♦Vangst, H. C. van der ambtenaar ter gem.-secr., Brouwerskade 17 ♦Vangst, J. C. van der reparateur van porcelein, Brouwergstr. lOrood ♦Vangst, J. H. van der kantoorbediende, Brouwersstraat 10rood Vangst, Mej. M. R. van der depöthoudster Haarl. Oliefabriek, firma C. de Koning Tilly, Spaarne 43. ♦Vas Dias, M. commissionair, Groote Houtstraat 31rood. ♦Vasen Hzn.A. kleerbleekerZuider Buitenspaarne 118. ♦Vasen Pzn.. A. F. kleerbleeker, Amsterdamsche vaart 1618. ♦Vasen Sr., H. Zuider Buitenspaarne 16. ♦Vasen Jr., H. kleerbleeker, Zuider Buitenspaarne 16. ♦Vasen, P. kleerbleeker, Amsterdamsche vaart 1618. ♦Vasen, P. J. stoom wasch- en strijkinrichting, Z. Buitensp. 22. Vaske, J. J. bankwerker, Voorzorgstraat 78rood. Vastenhoven, Wed. D. van Houtmarkt 9boven. Vastenhoven, Mej. G. van Gedempte Voldersgracht 21p. Vastenhoven, Mej. M. A. T. T. van Tetterodestraat 7. ♦Vastenhoven, W. Th. van Tetterodestraat 7. ♦Vastenhoven Jzn., W. Th. van timmerman en in manufacturen, Ostadestraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 350