Brandstoffen, Grind, Schelpen. Teleph. 748. 349 - Ven, P. H. v. d. Kennemerstraat 34rood. ♦VendelooH. van inspecteur ievensv. mij., Sciiotersingei 31rood. Vendt, J. de letterzetter, Korte Wolstraat 2. Vendt, M. de rietw. en handel, in vloermatten, L. Lakenstr. Irood. Venema, C. Zomervaart 10a. Venema, P. werkman, Koolsteeg 20a. Venema, W. Clarenbeekstraat 53. OVening Meinesz, Mr. S. A. Kenaupark 29. Vennik, J. tuinman, Essenstraat 24r. Vennip, J. Wijde Appelaarsteeg 3c. Vente, J. de Gen. Joubertstraat 25rood. Verbeeck, firma W. in modes, Warmoesstraat 2931. Verbeek, Mej. A. werkvrouw, Korte Wolstraat 9. Verbeek, D. A. Kennemerstraat 9grood. Verbeek, Mej. E. naaister, Koksteeg 21. ♦Verbeek, F. depothouder Singer maatp., Schermerstraat ISrood. ♦Verbeek Jr., G. A. tapper en slijter, Breestraat 11. Verbeek, H. in groenten, Burgwal 77rood. ♦Verbeek, J. werkman, Saenredamstraat 48. ♦Verbeek, J. koopman, Koksteeg 12. ♦Verbeek, J. caféhouder, Spaarnwouderstraat 82. ♦Verbeek, J. A. magazijnknecht, Regulierstraat 23. Verbeek, J. W. smid H. S. M., Haarlemmerliedestraat 36. Verbeek, Wed. M. E. de Witstraat 16. Verbeek, Mej. M. E. werkvrouw, Wouwermanstraat 11 rood. ♦Verberne, P. A. timmerman en winkelier, Brouwersvaart 72. ♦Verberne, P. B. timmerman, Nassaulaan 31. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remmers. Soieries, Lainages et Garnitures. VerboogLucas, Wed. M. G. expediteur op Amsterdam, An- thoniestraat 8a. Verbrugge, F. koetsier, Zuider Buitenspaarne 53. Ver brugge, H. Harmenjansweg 69. Verbrugge, Wed. M. C. Saenredamstraat 78. Verbrugge, W. de Witstraat 22rood. Verbruggen, J. A. Frans Halsstraat 55rood. Verburg—ter Kuile, Mevr. Wed. A. Coornhertstraat 11. Verburg, Mej. D. E. C. Kinderhuissingel 68b. Verdam, E. Zoetestraat 36rood. Verdel, Wed. C. Leliestraat 9a. Verdel, Wed. H. Schermerstraat 8rood. ♦Verdel, H. N. melkverkooperSpekstraat 8boven. Verdel, J. Klein Heiligland 89. ♦Verdel, M. Zuider Buitenspaarne 65a. Verdel, Wed. N. M. in melk, boter en kaas, Spekstraat 6. Verdel Jr., N. M. handel in melk, boter enz., Kamperstraat 6c. ♦Verdel, R. melkhandelaar, Lange Veerstraat 34. Verdonk, C. loopknecht, Zoetestraat 36rood. ♦Verdonk, J. boekdrukker, Rollandstraat 50. Verdonk, J. grondwerker, Nassaulaan 23rood. ♦Verdonk, J. B. pzergieter, Eendrachtstraat 64. Verdonk, Mej. - 't Krom 29rood. ♦Verdonkschot, J. H. schilder, Zuidpolderstraat 96. ♦Verdoorn, J. letterzetter, Vooruitgangstraat 11 brood. Vereenigde Ijzerhandel," naamlooze vennootschap „de - voorheen W. Stolp, Groote Houtstraat 70. (Zie advertentie volgende bi/..).

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 357