Het Goedkoopst Adres IDE "W ITS, Brandstoffen, Grind, Schelpen. Telepli. 748. Wijnands, A. besteller, Zuidpolderstraat 50. Wijnands, 0. Romolenstraat 10. ♦Wijnands, C. Waldeck Pyrmontstraat 55. Wynands, Wed. C. Kleine Houtweg 85gr. ♦Wijnands, H. F. borstelfabrikant, Aelbertsbergstraat 3. Wijnands, J. smid, Spaarnwouderstraat 94boven. Wijnands, J. groentenhandelaar, Ursulastraat 2. Wijnands, S. Popelingstraat 4. Wijnandts, C. kleermaker, Korte Houtstraat 18roo(i ♦Wijnbergh, J. machinist-bankwerker, Frans Halsstraat 38. Wijnbergh., J. H. werkman, Frans Halsstraat 38. Wijngaarden ,J. koopman, Rustenburgerlaan 27c. Wijngaarden, Wed. A. van Meesterjoostenlaan le. Wijngaarden, Wed. A. van Jansweg 39. Wijngaarden, C. van werkman, Rollandstraat 35. Wijngaarden, J. van kantoorbediendeMaarten van Heemskerk straat 27rood. Wijngaarden, J. C. van Tetterodestraat 10e. Wijngaerden, Mej. P. T. van Barteljorisstraa't 14. Wijngaerdt, Mevr. I. F. H. P. van Koningstraat 43. Wijngaerdt, Mej. M. S. van Kenaupark 4. ♦Wijnia, F. J. onderwijzer, Ostadestraat 7rood. Wijnkoop, Mej. Ursulastraat Irood. Wijnkoop, Mej. S. Wijde Geldelooze pad 45. Wijnne, J. C. Velserstraat 13. Wijnveld, J. H. Esschilderstraat 8. Wijnveld, Mej. S. Nassaustraat 2. ♦Wijs, D. .T. H. lid der lirma Wijs Zonen Amsterdam, koop man, Schoterweg *5. Maison Abt et Modes, voorheen Hegge Remmers. Soieries, Lainages et Garnitures. *Wijs, A. de timmerman en lijstenmaker, Kleine Houtstraat 54. voor Spiegels, Schilderijen, Wand teksten, Theebladen' Lijsten en Platen, en het omlijsten derzelve is beslist hij Gediplomeerd timmerman en lijstenmaker Kleine II outstraat 54. WijsSchoonmanP. de Zijlweg 246. Wijs, Mej. J. v. d. Nieuwe Gracht 2a. ♦Wijsman, H. M. comm. in effecten, Wilhelminastraat 55. Wijsman, Mej. Ph. Kleine Houtweg 6, ♦Wijsmuller jr., W. J. C. koopman, Koninginneweg 77. Wijst, Mej. A. van der Ruychaverstraat 6. Wijtema, J. Schoterweg 16. Wijtkamp, A. kuiper, Lange Vlamingstraat 17. Wijtkamp, PI. koopman, Korte Lakenstraat 13. ♦Wijtkamp, P. opperman, Korte Vlamingstraat 4. Wijtman, J. ingenieur, Zijlweg 41. ♦Wijtzes, J. behanger, Regulierstraat 21. Wijtzes, L. schoenmaker, Vooruitgangstraat 99.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 397