Brandstoffen, Grind, Schelpen. Telepli. 748. Zaalberg Jr., N. barbier, Zijlweg 29. Zaanen, P. van werkman gem.-reiniging, Teylerstraat 18. ♦Zaayer, A. de timmerman, Palmstraat 4rood. Zaaijer, Mej. A. de Korte Houtstraat 12. ♦Zaaijer, D. de smid, Oost-Indische kade 28. Zaaijer, I). de schoen- en laarzenmaker, Rollandstraat 11. Zaayer, H. de werkman H. S. M.Kampersingel 60A ♦Zaaijer, J. B. de zadelmaker, Korte Zijlstraat 7rood. ♦Zaaijer, J. J. de timmerman, Esschilderstraat 14rood. Zaaijer, J. J. de sigarenmaker, Oranjestraat 191. Zaaijer, J. J. de handelaar in aardappelen, Wolstraat 17. Zaaijer, J. M. de letterzetter, Korte Zijlstraat Irood. Zaaijer, N. de Lange Lakenstraat 6. Zahn, Jos. A. E. koopman, Kleverparkweg 77. Zalen, Mej. A. C. van Barrevoetestraat 4b. *Zalen, C. van kleermaker, Kleine Houtstraat 97. Zalen, C. van Burgwal Wiboven. *Zalen Jr., 0. van sigaren- en tabakshandelaar, Zijlstraat 44. *Zalen Jr.C. J. van winkel, in schoen, en laarz.Paarlaarsteeg 5. ♦Zalen, D. van Raamvest 21. Zalen, H. van kleermaker, Hoogstraat 8rood. ZalingenWed. F. van Jansweg 30boven. Zalm, Wed. A. Lange Margarethastraat 30rood. Zalm, P. smid, Lange Raamstraat 7. ♦Zalm, P. van der bloemistknecht, Leidsche straat 91. Zalsman, Mej. C. G. Leidsche vaart bdrood. ♦Zalsman, G. Ph. conc.zanger, leer. in solozang, Jordensstr. 10. *Zambeck, L. bankwerker, Zuidpolderstraat 123. Maison Art et Modes, voorheen Hegge Remmers. Soieries, Lainages et Garnitures. ♦Zandbergen, H. van wagenmaker, Saenredamstraat 41rood. ♦Zanders, P. B. bakker, Weverstraat 8. ♦Zandstra, F. timmerman, Vooruitgangstraat 129rood. Zandstra. K. tuinman, Frans Halsstraat 57. ♦Zandvoord, H. van firma H. van Zandvoord Co., boekdrukker, Cornelissteeg 13. Zandvoort, Wed. F. J. Kampersingel 6. Zandvoort, J. W. van Barendsestraat 25. Zanen, A. J. van meubelmaker, Rczenpriëelstraat 83rood ♦Zanten, A. van hovenier, Kleine Houtstraat 31rood. ♦Zanten, A. A. v. firma W. A. v. Zanten,.mets. en aann., Leidschestr. 2a. ♦Zanten, G. H. van metselaar, Voorzorgstraat 35. ♦Zanten, W. A. van Kruisweg 60rood. Zantenfirma W. A. van metselaar en aann., Leidsche straat 2a. ♦Zanten, W. J. van metselaar, Assendelverstraat 53. Zantvoort, F. J. behanger, Gasthuisstraat 48. ♦Zantvoort, G. L. aannemer en timmerman, Lange Annastr. 33. ♦Zantvoort, J. W. winkelbediende, Gasthuisstraat 48. Zedel, L. werkman, Gortesteeg 20. Zee, Wed. de baker, Nassaulaan 12boi'e«. Zee, J. van werkman, Groot Heiligland 52. Zee, Cv D. van der wieldraaier, de Rjjpstraat 11. ♦Zee, .1. van der verificateur invoerr. en accjjnsen, Schermerstr. 18. Zee, W. van der Romolenstraat 12. Zeedijk de Vries, modisten, Koningstraat 37a. Zeeland, J. Brouwersstraat 43rf. ♦Zeeland, C. van koperslager, Generaal de Wetstraat 72.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 399