4 GEMEENTEZAKEN. Afdeeling Openbare Werken. J. W. v. Bilderbeek, GriffierChef d. Afd. J. Weber, Adj.-Comm. B. J. Bervoets, Adjunct-Commies. A. J. de Landmeter, Klerk. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. C. J. Gonnet, Archivaris. H. J. Heshuijsen. Adjunct-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon- en Feestdagen, van 92 ure. Voor den ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag; de eerste werk dag van elke maand, op een dezer dagen vallende, uitgezonderd. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. F. Cramer, adj.-commies. J. P. de Klerk, Gedelegeerde. P. C. Roodenburg, le Klerk. D. Andréa, Klerk. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L, C. Dumont, Directeur. O. Gunning, Ingenieur. Bouwpolitie en Woningtoezicht. Bureau Koningstraat 2. Geopend voor het publiek van 912 uur. J. G. Michielse, Hoofd-Opzichter. J. H. W. Roemers, Opzichter, Woning- Iz. van Campen, Opzichter. Bouw- G. A. Brongers, Opzichter. toezicht. J. Th. Minnigh, Opzichter. politie. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Hoofd-Opzichter. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. J. W. Mügge, F. Renes, Opzichter (belt). D. H. v. Tongeren, Tonnenwerkersbaas. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Spaarne 58, geopend alle werkdagen van 92 uur. L. W. Havelaar, Directeur. J. Bos, Opzichter aan het pompstation. G. Spaan, Boekhouder. J. Th. Martin, Chef-Machinist. W. Bouman, Opzichter in de stad. J. E. Koehorst, Hoofdfitter. Gemeente-Liehtfabrieken. Zie pagina 10. Havenwezen. M. J. E. Kriens, Havenmeester-Inspecteur. G. van Dokkum, j A. M. Diermanse, I Ambtenaren belast met de inning van haven- en kaai- J. W. Misset, gelden. W. H. Bouwmeester, 1 Brugwachters (in de gemeente): P. J. Woestenburg, G. Porre, J. Cornet, J. Vreenegoor, H. de Bruin, P. Cornet, G. W. van Es, A. J. de Groot, G. van Gjjlswijk en J. de Vogel.

Adresboeken Haarlem | 1904 | | pagina 8