GEMEENTEZAKEN. 7 Gemeente-Politic. Hoofdbureau in de Smedestraat.Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op bet Stationsplein/op bet Leidscbeplein, bij de Tyboutstraat en Groote Markt. H. J. P. A. A. M. v. Goor, Comm. v. Politie. P. van DamInspecteur. J. A. J. Nolthenius, Hoofdinspecteur. .J. H. van den Broeke, Inspecteur. C. F. Kempers, Inspecteur. W. J. B. Waning, Inspecteur-Administr, P. P. van der Laan, Inspecteur. G. A. van der Beek. C. Koker. Ch. C. L. Dokter, Adjunct-Inspecteurs. M. A. E. Seeuwen, H. J. Doorman, H. J. Breddels, Klerk. Secretarie der gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwonde. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 101 en van 24 ure. Jbi. W. Ph. Teding van Berkhout, Burgemeester. A. A. Swolfs, Secretaris. L. J. Vallentgoed, te Halfweg, Ontvanger. Secretarie der gemeente Spaarndam. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 10121/o ure. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester. J. E. Schalkwijk, Secretaris. W. Melehior te Spaarnwoude, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. v Schoterweg 98. Dagelijks geopend van 101 ure. P. P. P. Fuhrhop, Burgemeester en Secretaris, H. A. Wolff, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van Staats, Janswcg 39, en is dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester lioudt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwijn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, R. W. J. C. van den Wal Bake, te Amsterdam, J. H. M. Evelein, te .Haarlemmermeer, i heemraden W. de Clercq, te Santpoort, ±leemaam- Mr. M. G. P. Del Court van Krimpen, te Velsen, Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, P. van Ouwerkerkte Haarlem Secretaris-Penningmeester. L. L. Graaf van Randwijk, te Bloemendaal, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode. 's Rijks Belastingen. Zegel-, Registratie- en Successierechten, Domeinen en Vermogensbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 94 ure en voor de vermogensbelasting van 102 uur. P. Barteling, Inspecteur. A. M. de Kruijff, Ontvanger. Z. Middelkoop, Ontvanger. Hypotheken en Kadaster. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 95 ure. G. J. A. Huiskes, Bewaarder. Directe Belastingen. Van Nieuwkuijk, Inspecteur. Directe Belastingen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 92 uur H. J. van Mierop, Ontvanger. Invoerrechten en Accijnzen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend dagelijks van 94 en Zaterdags van 93 uur. J. Merèns, Ontvanger.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 12