H- HOOGKAMER, Boekbinderij. Inrichting voor particulier bindwerk. Bijbels, Kerk- en Studieboeken. Muziek- en Kantoorboeken, Tijdschriften enz. LANGE ANNASTRAAT 8 bij da Breestraat. [|Mg~ PRIMA MELKBROOD levert Hoogerwerf, Mej. M. onderwijzeres, Oranjestraat 35. *Hoogestijn, P. smid, Grebberstraat 39. Hoogeveen, J. groentenkoopman, de Clercqstraat 83. ♦Hoogeveen, J. meubelmaker en stoffeerder, Ceciliasteeg 9. ♦Hoogeveen, P. koopman, Raaks 13. ♦Hoogeveen, T. in boter en kaas, Breestraat 20. Hoogevorst, C. schilder, Vooruitgangstraat 80. Hoogervorst, H. P. N. Schagchelstraat 7rood. Hoogeweg, Wed. E. Plein 35. HoogewooninkJ. smid, Klein Heiligland 35. ♦Hooggreef, A. J. werkman, Camphuysstraat 3. Hooghwinkel, A. Ph. agent Stoomv. Maaty. „Nederland" Jordens- straat 63. Hoogkamer, C. Ravelingsteeg 6rood. Hoogkamer, E. M. Zonnesteeg 2. ♦Hoogkamer, P. W. bibliotheek-knecht, Barendsestraat 50. ♦Hoogkamer, H. boekbinder, Lange Annastraat 8. HoogkamerJ. Spaarnwoiïderstraat 93ëü Hoogkamer, J. Kennemersteeg 3rood. MAISON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. Hoogkamer, J. Tuinstraat 5. ♦Hoogkamer, J. sigarenmaker, van Marumstraat 31. Hoogkamer, J. Patientiestraat. Hoogkamer, J. M. sigarenmaker, Molensteeg 19. Hoogkamer, N. J. Oranjeboomstraat 42. ♦Hoogkamer, W. F. boekhandelaar en boekdrukk., Koningstr. 42. ♦Hoogkamer, W. J. pakhuisknecht, Zoetestraat irood. Hoogland, C. agent v. politie, Saenredamstraat 27. Hoogland, J. werkman, Leliestraat 9. ♦Hoogland, J. J. werkman, Zomerstraat 17. Hoogland, Wed. P. Rozenprieelstraat 34. Hooglugt, E. timmerman, Bannesteeg 10e. Hooglugt, E. koopman in groenten, Groot Heiligland 11. ♦Hoogstraten, D. brooddepothouder, Frans Halsstraat 23. Hoogstraten, H. Kruisstraat 23boven. ♦Hoogstraten, N. timmerman, Ged. Raamgracht 135. Hoogstraten Smink, firma aannemers, Raaks 30. ♦Hoogveld, A. A. A. kantoorbediende, Houtmarkt 51. Hoogveld, H. koopman, Zuidpolderstraat 44. Hoogveld— ITipse, Wed. L. Pension, Raam vest 33. ♦Hoomans, H. Sophiaplein 4rood. Hoomans, Mej. J. A. strijkster, Klein Heiligland 42. ♦Hoomans, J. J. agent v. d. Rotterd. Verz. soct. Sophiaplein irood. Hoonhout, C. de Witstraat 13. Hoop, G. van der Korte Doelstraat 2d. ♦Hoope, B. ten ketelmaker, Oostvest 6a. ♦Hoope, J. A. ten meubelmaker, Gierstraat Irood.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 165