12 GEMEENTEZAKEN. Haarlemsche meisjesschool voor particulier onderwijs. (Jacobijnestraat 15 en 17). (Aan de school is verbonden een voormiddagklas voor meisjes en jongens van ongeveer 5 jaar). L. van der Wilk Jr., Hoofd d. school. Chr. school voor den werkenden stand. (Bakenessergracht). H. S. Lor an, Hoofd der school. Christelijke school. (Anthoniestraat). S. P. van Dorp, Hoofd der school Groen van Prinsterer school. G. J. Kappers, Hoofd der School. Instituut Oranje-Nassau. (Nassauplein 2). J. de Jong, Hoofd der school. J. H. van Ley den, School v. h. Weesh. der Ned. Herv. gem. (Klein Heiligland). B. Se mé Jr., Hoofd der school. Scholen der Vereen. Doopsgezinde, gem. School A. (Groot Heiligland). H. J. O verb eek, Hoofd der school. School B. (Ripperdastraat). W. Swart, Hoofd-der school.- R. K. Parochiale Burgersch. v. jongens. M. L. van Gemert, Hoofd der school. R. K. Parochiale jongensschool voor on- en minvermogenden. Jansen, Hoofd der school. R. K. Mariaschool voor meisjes. (Koningstraat). Mej. A. J. H. Ra de ma kers, Hoofd der Burger- en Tusschenscholen. Mej. M. L. J. Tomara, Hoofd dei- school v. minvermogenden. R. K. Meisjessch. het Veronicagesticht. (Spaarne). Mej. H. J. Francken, Overste van het gesticht. St. Jozefschool. (Heerensingel). Mej. W. C. D e s s e ns. Hoofd der school. Bijzondere School van de Roomsch- Katholieke Schoolvereeniging, (Kenaupark). J. Roodnat. Hoofd der School. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der school. Bijzondere School van den Heer Th. van der Linden. (Zijlweg 5). Th. v. d. Linden. Hoofd der School. School voor Bejaarden. (Ged. Oudegracht). B. J. te Kiefte. School voor Handenarbeid. (Ripperdastraat 13). W. Swart, Hoofd der school. Spreekuren van HH. Doctoren. Doctoren. Spreekuren. G. Adrian, arts, genees-, heel en verloskundige. J. A. R. Avis, veearts. Joh. Beltman, oogarts. H. van den Berg, arts. T. C. A. Bölger (G-revers en Bölger), tandarts. Dr. H. Boshouwers, arts. Dr. G. Broese van Groenou, arts. P. J. Bückmann, arts. Dr. M. C. A. Bijleveld, arts. A. van Dam, arts, genees-, heel- en verloskundige. Dr. F. Daniels, dirig. off. v. gezondli. 2e klasse. Dr. A. N. Dinger, arts, officier van gezondheid, 2e klasse, specialiteit in oogziekten. 89 en 12. 1—2. Parklaan 9. lVs8, behalve ZondagsVoor on- en min vermogenden. Polikliniek Kruisweg 70. Alle werk dagen 81/49, behalve Vrijdag. 12—1, behalve Zon- en feestd. 12—2, behalve Zondags. 89 en 1—2. Voor Blaas- en Huidziekten enz. 6—7 n.m. Maandag, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag van 10—11. Haar ziekten Woensdag en Vrtf- dag van 1011. 89 en 1—2. 12—1 en U— 2*. 89 en 12—2Zon- en feest dagen 89 voorm. IJ—3, Voor on- en minver mogenden, Groote Hout straat 177. 819J.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 17