Apotheek „DE EENHOORN" Telefoon 175. Barteljorisstraat 11 en Zijlweg 62. Mg" PRIMA MELKBROOD levert - 222 - ♦Loman, C. J. C. stoffeerder, Korte Poellaan 29brood. Iioman, Mej. J. Nieuwe Groenmarkt 2rood. Loman, Mej. J. Barrevoetestraat 7h. *Loman, L. firma Gebr. Loman, bloembollenkw., "Wagenweg 37. ♦Lomans, J. J. F. fabrik. v. zeeften en metaalgazen, Leidsche vaart 60. Lommeraars, J. winkelier, Koningstraat 21. ♦London, H. metselaar, aannemer enz., Kampersingel 50. ♦London, J. architect, Kampersingel 50, kantoor Jansstraat 85. ♦London, R. bakkersknecht, Barendsestraat 4. London, Mej. T. Korte Margarethastraat 1. Lonkhuizen, J. C. van Schermerstraat 24rood. Lonkhuizen, F. M. van stoffenverver, Vooruitgangstraat 133. ♦Loo, C. v. d. glasslijper, Linschotenstraat 16rood. Loo, F. van der Jansstraat Yiboven. ♦Loo, P. van der smid, Zuiderstraat 9roocf. LoodeD. Frans Halsstraat Mrood. ♦Loofif, H. J. de wagenmaker. Vooruitgangstraat 76. LoogenA. kleermaker, Morinnesteeg 21. OLoogman, J. bloemistknecht, Brouwersvaart 16c. Looman', Mej. G. A. Barrevoetestraat Ij. ♦Looman, J. voermansknecht, Beeksteeg 15. Looman, Wed. J. wasch- en strijkinrichting, Westerstraat 29. Loorpan, P. J. huis- decoratieschilder, Leidsche plein 32rood. Loomeijer-Berlenbach, Mevr. Wed. A. Kleverparkweg 11 rood. Loomeijer, Mej. C. Zijlweg 62. ♦Loomeijer Jr., C. G. firma C. G. Loomeijer Zoon, apotheker, lid van den gemeenteraad, Barteljorisstraat 11. van C. G. LOOMEIJER ZOO TV. Bureau voor Chemisch en Microscopisch onderzoek. ♦Loomeijer, H. A. geëmpl. sodafabriek, Barteljorisstraat 11. Loon, A. van Krom 25. Loon, A. van Dubbele buurt 17. ♦Loon, C. J. Th. van coupeur, Bilderdjjkstraat 13rood ♦Loon, J. van landbouwer, Zomervaart 20. Loon, J. van smidsknecht, Vooruitgangstraat 101 rood. Loon, J. van procuratiehouder der firma Heringa Wüthrich, Warmoesstraat 21. Loon, Wed. J. van van Marumstraat 40rood. ♦Loon, N. van landbouwer, Zomervaart 18. Loon, P. van werkman, Camphujjsstraat 13. ♦LoonT. H. van wagenmakerLinschotenstraat 66. Loor, Wed. H. de Barrevoetestraat Ylrood. Loor, firma Wed. H. de meubelmagazijn, Botermarkt 17. Loor, Mej. J. de Sophiaplein 4. ♦Loor, J. de smid, Doelstraat 31rood. ♦Loor, Jac. de spiegel lijstenmaker enz., Parklaan 40arood. Loos, J. werkman, Teylerstraat 38a rood Loos, P. A. Burgemeester van Nieuwendam, Zijlweg 77. Loos, Mej. P. F. J. firma Gez. de Loos, winkel., Gr. Houtstr. 181. Loos, W. werkman, Zuidpolderstraat 19. Loos, zie van Gend Loos. Loos, Mej. J. E. de dameskleedermaakster, Schagchelstraat 22. ♦Loos, P. A. de winkelier Holl. Schoenencompagnie, Verwulft 3.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 229