A. MEETER C°. Mineraalwaterfabriek. Bierhandel. Spaarnwouderstraat 22. Bakkerij „de Zeeuw" firma JAokker, 0. Groenmarkt 22, Tel. 765. 235 Meer, Wed. J. A. v. d. Bakenessergracht 62. ♦Meer, P. van der overwegwachter, Grebberstraat 20. Meer, P. van der Lange Boogaardstraat 8b. Meer, R. van der Ripperdapark la. ♦Meer, Th. van der smid, Berckheydestraat 29. ♦Meer, W. J. van der lettergieter, M. van Heemskerkstr. 53. Meer, van der zie Morgan van der Meer. ♦Meerburg, H. A. onderwijzer, Duvenvoordestraat 84. ♦Meereboer, D. cuisinier-chocolatier, Groote Houtstraat 58. Meerman Jr., J. J. Kleine Houtstraat 43. MeermanWed. Spaarnwouderstraat 146rood. Meerschart, P. F. Haarlemmerliedestraat 28. ♦Meerten, C. van assistent der posterijen, Teylershofjestraat 1. Mees, R. T. cand. notaris, Spaarne lOrood. Mees Ritsema, firma kassiers commissionairs in effecten, Zijlstraat 61. ♦Meester, C. ossenslager, Ruysdaelstraat 2. ♦Meeter, A. firma A. Meeter Co., mineraalwater fabriek, Spaarnwouderstraat 22. MAISON ART ET MODES. Robes et Manteaux. Meeter, S. J. meubelmaker, Waldeck Pyrmontstraat 4. Meeter, Mej. T. Paviljoenslaan 13. Meeteren, zie Westerouen van Meeteren. ♦Meeuwen, G. C. van Zijlsingel 6. Meeuwenoord, J. bankwerker, Grebberstraat 30. Meeuwenoord, J. M. behanger, Spaarnwouderstraat 13rood. Meeuwesse, B. Frankestraat 3. Meeuwese, M. A. bankwerker, Heerensingel 129Z. Meeuwessen, E. Groote Houtstraat 63. ♦Meeuwig, A. blikslager, Schoterweg 32. Meeuwig, Wed. A. Frans Halsstraat 49roorf. ♦MeeuwigD. aanspreker en agent levensv. Ruychaverstr. 18rood, Meeuwig, Mej. E M. Gedempte Oudegracht 37. ♦Meeuwig, H. instrumentmaker, Ged. Oude Gracht 37. (Zie advertentie volgende blz.). Meeuwig, Mej. S. M. borduurster, Bakkerstraat 6c. ♦Meeuwig, W. timmerman, Korte Poellaan 17. ♦Meeuwis, B. C. firma Rookmaker, Okhuizen Co., wijnhan delaar, Bakenessergracht 50. Megens, F. M. Zoetestraat 9. Megert, H. R. Leidsche vaart 381. ♦Meiden, A. F. van der gepensioneerd ambtenaar bij de rijksbel., Tetterodestraat 6. Meier, G. H. schoenmaker, Twijnderslaan 21. Meier, G. J. smid, Harmenjansweg 67b. Meier-Vaartjes, Wed. J. C. kamerverhuurster, Kruisweg 29rood. Meier, J. F. Schoterweg 37.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 242