MAISON ART ET MODES. Bakkerij „de Zeeuw" firma J. Lokker, 0. Groenmarkt 22, Tel. 765. Tol, zie van Linden Tol. Tollenaar, A. bankwerker, Rozenstraat 17b. Tollenaar, A. 0. L. beambte H. S. M.Koningstraat 10. Tollenaar, C. H. B. muziekonderwijzer, Koningstraat 16. ♦Tollenaar, K. firma K. Tollenaar Zn., smid, Gortesteeg 13. ♦Tollenaar, L. fabrikant van schoensmeer, winkelier in toilet artikelen, Koningstraat 16. Tollenaar, L. metselaar, Antlioniestraat 51b. ♦Tollenaar. L. Th. J. ambtenaar H. S. M., en leeraar boek houden M. O., Ripperdapark 7a. Tombe, freule A. des Groote Houtstraat 41. Tombergh, Wed. H. C. Johan v. Ylietstraat 90. Tombergh. Co., H. C. commissionairs in effecten, Jansstraat 19. Tommerik, Wed. T. J. Leidsche vaart 22rood. Ton, II. M. Voorzorgstraat 88. Tongeren, D. H. van Rozenpriëelstraat 27rood. Tongeren, 1). H. van bankwerker, Schoterweg 38. Tongeren, Wed. E. van strijkster. Korte Poellaan 10. ♦Tongeren, H. J. van winkelier, Kleine Houtweg 1. Tongeren, .T. van werkman, Kinderhuissingel 62c. TongerenJ. van Leidsche plein 33b rood. Tongeren, .1. van voorslaander, Zuidpolderstraat 39. ♦Tongeren, J. C. van Lange Margarethastraat 10. Tongeren.J. W. van uitv. Haarl. dienstverricht.jNassaustr. 2rood. ♦Tongeren, T. H. van bloemistkneclit, Schouwtjeslaan 3a. ♦Tongeren, W. A. van Zuider Buitenspaarne 8. Tongeren, W. A. van schilder, Ursulastraat lOd. Tonnet, E. J. D. F. gepens. majoor infanterie, Groote Markt 21rood. Robes et Manteaux. Tonnissen, L. B. Raamsteeg 24. Toole, J. aardwerker, Soutmanstraat 4. Toole Co.firma I. I. modiste, Ged. Oudegracht 115. Toorenent, 0. J. apothekersknecht, Tulpenstraat 9rood. Toorenent, E. houtkoopersknecht, Zomervaart 16. Toornend, C. magazijnknecht, Tulpenstraat 9rood. ♦Toornend, C. venter, Barendsestraat 35. Toornend! C. koopman in petroleum, Baljuwslaan ln. ♦Toornend, G. timmerman, Weverstraat 15. ♦Toornend, .1. timmerman, Bakkerstraat 6. ♦Toornend, M. J. timmerman, Zuider Buitenspaarne 52b. Top, J. Glasblazerstraat 12. Top, Mej. N. Koninginneweg 65. Tophoven, J. Koningstraat 4850. Topma, Wed. G. Essenstraat 24a. ♦Tops, J. B. kleermaker, Tyboutstraat 2rood. Topsvoort, Mej. H. Lange Poellaan 6. Torenvliet, K. W. Tweede Zuidpolderstraat 56. ♦Tork. A. .T. werkman, Linschoterstraat 14. ♦Tork. I). .7. lettergieter, Maerten van Heemskerkstraat 39. Tork, H. van Marumstraat lObovm. ♦Tork. H. H. melkslijter, Linschotenstraat 50. ♦Torringa, R. stucadoor, Koksteeg 2. Toulon v. d. Koog, Mr. L. J. van adv. enprocur., Barteljorisstr. 1. Toussaint, Mej. G. Zuider Buitenspaarne 4a rood. Toutenburg, R, wegarbeider H. S. M., Jan Steenstr. 12. Touw, A. stadswerkman, Tulpenstraat 17o.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 360