Eenig- adres VOOP zuiver Zeeuwsch Weitebrood: 384 - Wall aart, A. K. J. smid, Soutmanstraat 13. Wallach, A. koopman in lompen, Korte Boogaardstraat 4-j-6. ♦Wallach, S. koopman in lompen, Lange Raamstraat 30. Walland, Mej. C. A. verpleegster, Gasthuisvest 47. ♦Walle, J. C. van fle hoofdbrievenbesteller, Soutmanstraat 32. Walle, J. F. S. van de brievenbesteller, Lange Poellaan 17. Walle, J. J. van de werkman, Lange Heerenvest 106. Walle, Wed. L. W. van de werkman, Morinnesteeg 1. Wallekers, G. Romolenstraat 42. ♦Wallekers, J. F. melk,slijter. Lange Lakenstraat 22. ♦Wallekers, W. F. melkhandelaar, Essenstraat 29. OWaller, H. A. van Heythuysenweg 1. ♦Waller Zeper, J. arts, voor oog-, oor-, neus- en keelziekten. Koninginneweg 63, kliniek Krocht 12. Walman, Wed. J. C. Anthoniestraat 21. ♦Wals, C. looper melkinrichting, Korte Lakenstraat 6rood. WalsemMevr. Wed. J. G. van Groote Markt 9rood. Walsum, Mevr. G. C. van Coornhertstraat 32. ♦Walt van Praag, van zie Praag. ♦Walter, G. bode stadhuis, Nieuwe Kerksplein 13. ♦Walter, G. A. assistent posterijen, Kruisstraat 36. ♦Walter, J. machinist, Schoterweg 49frood. Walter, Mevr. J. Spaarne 26boven. ♦Walter, J. G. in kruidenierswaren, Sophiastraat 61. ♦Walter, J. J. concierge, Bakenessergracht 81a. Walker, J. Ph. Haa'rlemmerliedestraat 38rood. Walters, W. Kruisweg 15. ♦Walwijk, E. van expediteur HaarlemAmsterdam, Nieuwe Kruisstraat 11 brood. MAISON ART ET MODES. SoieriesLainages et Garnitures. Wamel, P. van Tulpenstraat 49. Wanders, Th. parapluie winkelier, Zijlstraat 57. Wandscher, J. D. stucadoor, Oranjestraat 95. Waning, H. A. Leidsche straat 117. Waning, J. Lange Boogaardstraat iboven. Waning, Wed. J. Witte Heerensteeg 16d. Waning, J. M. Rustenburgerlaan 1. Waning, Wed. M. Meesterjoostenlaan 2d. ♦Waning, M. J. deurwaarder bij de arrondissements rechtbank, Jansstraat 8. ♦Waning, P. C. typograaf, Lange Boogaardstraat 7. OWaning, W. J. B. inspect.-administrat. v. politie, Paviljoenslaan 1. Waning, B. G. van Ravelingsteeg 6rood. ♦Waning, W. J. P. van gep. schout bij nacht, Koninginneweg81 Wanrooij, C. van grondwerker, Nauwe Appelaarsteeg 6. Wanrooy, N. van werkman, Nauwe Appelaarsteeg 28. Want, Wed. Leliestraat 15&. ♦Want, D. v. d. pakhuisknecht, 't Krom 14brood. Wapstra, A. tabakskerver, Brouwersstraat 107. Wapstra, Wed. P. P. Brouwersstraat 143. Wapstra, Wed. P. Oostvest 8rood. Warburg, Mej. H. Holsteynstraat 23. Warmer, B. magazijnknecht, Zomervaart 18a. Warmer, C. boekbinder, Wolstraat 15. Warmer, G. J. letterzetter, Yalkensteeg 8. ♦Warmer, J. F. dansonderwijzer, Papentorenvest 48.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 393