Specialiteit in FRIESCH ROGGEBROOD, 388 *Wefers Bettink, N. C. firma Heenk Wefers Bettink, ijzer- handelaar, Spaarne 60. ♦Wegerif, L. chef de cuisine, Groote Houtstraat 10rood. Wegman, H. G. koopman, Botermarkt 27. Wehrens, D. Schoterweg 45. Weide, P. G. v. d. Wijde Appelaarsteeg 14. Weidema, F. Delftstraat 39. Weiden Cz., A. A. van der koopm. kaas, meel, granen, enz., Donkere Spaarne 48, kantoor Korte Spaarne 9. Weiden, D. van der glazenwasscher, de Witstraat 43. Weiden Jz.H. van der Groote Houtstraat VA'! rood. ♦Weiden Lz., J. N. van der koopman, Ged. Oude Gracht 42, magazpn Gedempte Raamgracht 73rood. ♦Weiden, L. van der Schagchelstraat 17. Weiden, L. A. van der fouragehandelGed. Oude Gracht 32. Weigand, firma Wed. C. stoomververij en chemische wasscherij, Zijlstraat 33. Weiland, Mej. Krocht 18. ♦Weiland Sr., .J. N. machine-bankw.Breestraat 2rood. Weiland, J. W. N. werkman, Amsterdamsche vaart 7. Weiland, V. Romolenstraat 16. ♦Weill, A. winkelier in pelt. en heerenart., Barteljorisstraat 26-28. Weimar, Mej. C. Zuider Buitenspaarne 96boven. Weinsbergen, Wed. H. Sophiaplein 20d. ♦Weissman, A. W. architect, Raamsingel 44. Wel, J. F. van Hazepaterslaan 14. Wel, Wed. H. F. van baker, Leidsche straat 34rood. Wel, W. H. van wagenmaker, Oranjeboomstraat 146. MAISON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. Wel, G. J. van der timmerman, Patientiestraat 9. Wel, H. van der Houtmarkt 47. Wel, W. van der smid, Anthoniestraat 43. Weiboom, A. Tulpenstraat 23. Welle, Mej. J. M. F. directrice Fröbelschool, Wilhelminastraar 18. ♦Weller, W. J. vleeschhouwer, Kleine Houtstraat 75. Weiman, D. Hagestraat 39. ♦Welsenaar, J. H. architect, lid van den gemeenteraad, Koninginneweg 40. Welsenes, A. van barbier, Keizerstraat 8. Welsenes, Wed. K. J. van Zuiderstraat 12p. Welt, Mej. P. van Klein Heiligland 64f. Welt, W. van werkman, Holsteynstraat lOrood. Welter, Mej. A. Groote Houtstraat 144o. Welters, J. G. Rozenprieelstraat la. ♦Wemmers, G. F. machinist, Leidsche vaart 40. ♦Wem.mers-Mieh.el, Joh. schoenwinkelier, Anegang 33. Wempe, F. J. stucadoor, Yoorzorgstraat 172. ♦Wempe, J. D. timmerman, Yoorzorgstraat 43a. ♦Wempe, J. H. stucadoor, Assendelverstraat 54. Wenage, R. draaier, Groot Heiligland 9. ♦Wendel, W. J. oud-directeur eener rijkskweekschool voor on derwijzers, Krocht 14a. ♦Wendel de Joode, J. G. van kleermaker, Houtmarkt 17. ♦Wengen, G. D. van reiziger, Barrevoetestraat llrood. ♦Wennekes Jr., J. A. metselaar en aannemer, Parklaan 87. Wennekes Jr., J. A. bouwkundige, Parklaan 87.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 397