Heerlijk is het KRENTENROGGEBROOD adres Wernik, Wed. W. Jansstraat 73. Werson, A. werkman, Sophiastraat 18a. Werson, Mej. C. E. verpleegster, Velserstraat 6. Werve, zie Euigrok van de Werve. Wesel, Mej. P. W. van Ripperdapark 39. Wesseldijk, C. werkman, Gasthuislaan 18. ♦Wesseldijk, G. leeraar gymnasium, beëedigd vertaler voor de fransche en hoogduit, tal. bij de arr. rechtb., Leidsche vaart 62. ♦Wesseling, A. wijnkoopersknecht, Heerensingel 113. Wesseling, Wed. A. Rustenburgerlaan 16. *Wesseling, D. agent van politie, Brouwersstraat 104. ♦Wesseling, F. firma F. Wesseling—Schreurs, sigarenmaker, Anthoniestraat 32. ♦Wesseling, H. meubelmaker, Generaal Joubertstraat 20. ♦Wesseling, J. bloemistknecht, Boterstraat 4. Wesseling, J. Kerkhofstraat 295. ♦Wesseling, J. C. timmerman, Witte Heerensteeg 39. Wesseling, J. G. meubelmagazijn, Ged. Oudegracht 15. ♦Wesseling, J. J. winkelier in goud, zilver, horloges enz.. Ged. Oude Gracht 36. Wesseling, M. werkman, Lange Poellaan 35. Wesseling, M. J. werkman, Zuider Buitenspaarne 25. Wesselingh, C. firma J. H. B. Wesselingh, sigaren- en tabak. fabrikant, Kruisweg 25. Wesselingh, Wed. C. H. H. Ged. Oude Gracht 34rood. ♦Wesselingh, J. C. J. M. meubelmaker en stofleerder, Zijlstraat 29. Wesselingh, firma J. H. B. sigarenfabriek, Kruisweg 25. ♦Wesselingh, J. H. B. Schotersingel 123. MAISON ART ET MODES. Robes et Manteaux. ♦Wesselingh, .Toll. S. I. B. Kruisweg 72a rood. ♦Wesselingh, W. J. B. meubelm. en stoff., Zijlstraat 29. ♦Wesselink, J. B. aardwerker, Klaverstraat 4. ♦Wesselink, J. H. bloembollenkweeker, van Marumstraat 60. Wesselius, A. koopman, Luitensteeg 21. ♦Wesselius, A. W. schoenmaker, Gasthuislaan 141. Wesselius, A. W. ambtenaar Holl. Spoor, Voorhelmstraat 6. Wesselius, H. letterzetter, Wilhelminastraat 12d. ♦Wesselius, J. tuinman, Oranjestraat 8. Wesselius, J. fabrieksarbeider, Valkensteeg 11 boven. Wesselius, J. cargadoor, Kleverparkweg 20. ♦Wesselius, J. J. smid, Vooruitgangstraat 85. Wesselius Jr., J. J. boekdrukkersknecht, Lange Poellaan 6. Wesselius, W. H. K. convooilooper, Kleverparkweg 20. Wesselmann, Mej. C. A. ziekenverpleegster, Kamperlaan 4. Wessels, Mej. J. M. Ripperdapark 14. Wessels, Wed. G. Ged. Oude Gracht 80rood. Wessens, A. Kerkhofstraat 6c. WestBaëza, Mevr. R. S. van Zijlweg 215. West, S. van schriftvoerder en boekverzorger van de Haarl. Loge der Theosof. vereeniging, Zijlweg 215. Westbroek, B. werkman, de Keijstraat 7. Westbroek, Wed. H. water- en vuurnering, Voortingstraat 1«. Westbroek, P. gem. werkman, Camphuijsstraat la. Westenberg, J. Ravesteeg 10a. Westenberg, J. H. Vrouwensteeg 9. Westendorp, Mej. C. onderwijzeres, Schotersingel 121.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 399