tl 4 GEMEENTEZAKEN. Af deeling Belastingen. H. y. d. Berg, Commies Chef d. Afd. J. C. W. Blom, Belastingbeschrijver. H. A. van Abs, Adjunct-Commies. W. L. Verschoor, Belastingbeschrijver. C. B. M. Segaar, Belastingbeschrijvèr. Afdeeling Openbare Werken. J. W. v. Bilderbeek, Griffier, Chef d. Afd. J. Weber, Adj.-Comm. B. J. Bervoets, Adjunct-Commies. A. .T. de Landmeter, Klerk. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur.' C. J. Gonnet, Archivaris. Adjunct-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. "Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon- en Feestdagen, van 92 ure. Voor den ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag; de eerste werk dag van elke maand, op een dezer dagen vallende, uitgezonderd. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. .T. F. Cramer, adj.-commies. J. P. de Klerk, Gedelegeerde. P. C. Roodenburg, Hoofd-Klerk. D. Andréa, Klerk. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L. C. Dnmont, Directeur. O. Gunning, Adj.-Directeur. i. rsaKKer, upziciuer. A. F. P. Onderwater, Opzichter. I A H. Scholten, Adj.-Opzichter. 1 Bonwpolitie en Woningtoezicht. Buretu Koningstraat 2. Geopend voor het publiek van 912 uur. J. G. MichielseHoofd-Opzichter. ,T. H. W. Roemers, Opzichter. Iz. van Campen, Opzichter. G. A. Brongers, Opzichter. J. Th. Minnigh, Opzichter. f Bouw- B. Bakker, Opzichter. C. J. Timmerman, Opzichter, j politie. A. F. P. Onderwater, 5 J. -J. L. Dalhuisen, Opzichter.G. A. A. Hillebrand, le Teekenaar. L. Rijneveld. D. Verlaan. H. van der Roest. H. J. Zuurendonk. I Opzichters G. A. Degenaar. Openbare Werken. J. V. Munsterman. H. de Lugt. H. van Baak. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Hoofd-Opzichter. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. A. G. Maas, P. Renes, Opzichter (belt). J. W. Mugge," Tonnenwékersbaas. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Spaarne 58, geopend alle werkdagen van 92 uur. L. W. Havelaar, Directeur. A. v. Tinteren, 2e Klerk. G. Spaan, Boekhouder. J. P. H. Questro, 2e Klerk. W. C. Pous, Adj.-Boekhouder. W. Bouman, Opzichter in de stad. P. M. v. d. Sluys, Adj.-Boekhouder. J. Bos, Opzichter aan het pompstation. C. v. d. Berg, le Klerk. Chef-Machinist. J. Verkoren, le Klerk. J. E. Koehorst, Hoofd fitter.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 9