GEMEENTEZAKEN. 7 Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloem endaal, Haarlem Haariemmerliede en Spaarnwoiide, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk-aaii- Zee-en-Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. A. A. van dei- Mersch, Kanton-Hechter. Mr. F. Willekes Macdonald. i Mr. W. Cnoop Koopmans. Plaatsvervangers. Mr. H". J. D. D. Enschedé. Mr. D. .T. Wolfson, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Militaire Krijgsraad. Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op het Stationsplein, op het Leidscheplein, bij de Van Zompelstraat en Groote Markt. H. J. F. A. A. M. v.Goor,Comm.v.Politie. P. van Dam, Inspecteur. J. A. J. Nolthenius, Hoofdinspecteur. J. H. van den Broeke, Inspecteur. C. F. Kempers., Inspecteur. W. J. B. Waning, Inspecteur-Administr. F. P. van der Laan, Inspecteur. G. A. van der Beek. C. Koker. Ch. C. L. Dokter, Adjunct-Inspecteurs. H. J. D. Doorman, G. van Woerkom, Klerken. L C. F. G. Lorenz. 2. L. Scheijgrond. 8. A. Buwalda. Secretarie der gemeente Haariemmerliede en Spaarnwoiide te Halfweg. Dagelijks geopend van 10L en van 2—4 ure. 's Zaterdagnamiddags gesloten. Jhi. Mr. E. H. E. Teding van Berkhout, Burgemeester. C. Bergman, Secretaris. L. J. Vallentgoed, te Halfweg, Ontvanger. Secretarie der gemeente Spaarndam. Kruisweg 43. Dagelijks geopend van 1042V2 urc- W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester. J. E. Schalkwijk, Secretaris. W. Melchior te Spaarnwoiide, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Schoterweg 98. Dagelijks geopend van 10l ure. F. F. F. Fuhrhop, Burgemeester en Secretaris H. A. Wolff, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van Staats, Jansweg 39, en is 'dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwpn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, R. W. .T. C. van den Wal Bake, te Amsterdam, J J. H. M. Evelein., te Haailemmermeer, f TT W. de Clercqte Santpoort, Heemraden. Mr. M. G. P. Del Court van Krimpen, te Velsen, I Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, J P. van Ouwerkerkte HaarlemSecretaris-Penningmeester. L. L. Graaf van Randwijk, te Bloemendaal, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 11