P. <k nobel Co. Koper- en Blikslagerij. Uerlicbting' en Huishoudelijke Artikelen. Smakelijk Brood Lange Veerstraat 26. Telefoonnummer 183. Aanleg pan 6as- en materleiding. Keparatie-inricbting. 299 Nobel, \Y. ft. 1.. de boekdrukker, Ged. Voldersgracht 6. Nobels, A. timmermansknecht, Scheepmakersdijk 40rood. ♦NobelsM. Huarl. Drukkers- en Uitgevers-Maatsch. v/h Gebr. Nobels, Aelbertsbergstraat HO. ♦Nobels Jr., .1. P. agent in assurantiën, Wed. Oudegracht Itörooil. ♦Nobels, K. H. smid en winkelier in lutisli. artikelen, Nieuwe Raamstraat IS. M AI SON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. 1 IM II 11 I II Wil II I Ci— ♦Nobels, L. P. Spaamwouderstraat HO boven. Nobels, W. J. reiziger, Zijlvest 9a rood. Nobels, Webr. boekdrukkers en uitgeyers, Spaarnwouderstr. 36,38. Noble, A. Ie kleermaker, Saenredamstraat 30rood. ♦Nodelijk, .1. D. timmerman, Lange Wijngaardstraat 21rood. Noë Peaux, Mevr, AVed. A. F. - Parklaan 11". Noë, Mej. I). Nassaulaan (Harood. ♦Noë, .1. A. timmerman, Nassaulaan 25rood. ♦Noë, L. P. chef der firma Noë Co.. Dreef 4<>. ♦Noë, P. timmerman. Wed. Oude gracht 54. ♦Noë, \V. Pb. makelaar, directeur stoom-meubelfabriek „de Phoe nix", Nassaulaan 64" rood. Noë Co., importeurs van oliën en vetwaren, groothandel in koloniale warenkantoor Bakenessergracht 8393. ♦Nol, 0. H. -- barbier. Rozenprfeelstraat 85. Nolet, M. Jan Steenstraat; 12. Nolke, W. L. assistent aan de Amsterdamsclie Universiteit, Kinderliuissingel 60 ♦Nolst Trenité, G. leeraar H. B. S. Kleine Houtstraat 1 rood. Nolthenius, H. J. uitgever, Schouwtjesplein 12. ♦Nolthenius, .1. A. .1. hoofdinspecteur van politie. Ruyehaverstraat 3. ♦Nonkes, H. onderwijzer, Schotersingel 31. Nonnekes, B. Wed. Oude Gracht 18. Nonnekes, J. aannemer. Ged. Oude Gracht 13. Nonnekes, P. Holsteynstraat li rood. Noord, .1. van - meikverkooper, Barendsestraat 1. Leveren gascokes droog en Machinaal geklopt en gezeefd tegen dezelfde prijzen als de Gasfabriek.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 303