Smakelijk Brood heX™,c.*-m.ls- Eenig adres voor Perfectkolen voor Centrale Verwarming. 891 ♦Swaaningen0. F. van Zuider Buitenspaarne 74. ♦Swaanswijk, A. koopman in brandstoffen, Lange Vlamingstr. 18. ♦Swaanswijk. G. horlogemaker, Jansstraat 18. Swaanswijk Jr., C. teekenaar, Jansstraat'18. Swaanswijk, G. P. draaier, Tweede Voornitgangstraat 14. ♦Swaanswijk, H. onderwijzer, Kinderhnissingel 56. Swaanswijk, Wed. J. Oranjestraat 20. Swaanswijk, .1. brooddepöthouderLinsekotenstraat 32. Swaanswijk. firma Wed. .1. fabriek en magazijn van manden werk, Zijlstraat 4!). Swaanswijk, Wed. 0. Jacobstraat 9d. ♦Swaen. Hugo A. 1'. agent-oud-controleur bij de verzekeringmaat. schappij „Nederland" en kunstschilder, Pieter Kiesstraat 34. Swalue de Vries, Wed. J. Schotersingel 89. Swan, .1. apothekersknecht, Maerten van Heemskerkstr. 51. Swanenburg de Veije, G. (4. procuratiehouder, Kenaupark 11. Swart, boekdrukker, Gasthuislaan 19rood. ♦Swart, E. steendrukker, Gedempte Raamgracht 3i. Swart. Mej. H. (fed. Voldersgracht 21A\ SwartI. uitdrager, Kamperstraat 29. ♦Swart, .1. schilder, Eendjespoortstraat 27. Swart, J. E. steendrukker, Gedempte Raamgracht 31 rood. Swart. .1. (i. boekdrukker, Rollandstraat le. ♦Swart. ,T. N. koetsier, Ostadestraat 4rood. MAISON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. Swart, s. bierhuishouder en winkelier, Zuidpolderstraat 47 en Amsterdamsclie vaart 2a. Swart. s. stoffeerder, de Glercqstraat 122. ♦Swart. W. timmerman, Brouwersstraat 83. ♦Swart. W. hoofd van de 2e school der Doopsgezinde gemeente, leeraar aan de school voor kunstnijverheid, Coornhertstraat 9. Swart, Wed. Begijnhof 11 rood. Swart. Wed. Hagestraat 20/'. Swart. P. .1. de - lioutkoo'persbediende, Rozenpriëelstraat ödrood. Swarte, H. B. mantelmagazijnAnegang 34. Swarts, Mej. A. muziekonderwijzeres, Kleine Houtstraat 11a. Swarts, Wed. I). Kleine Houtstraat Ha. Swarts, .1. Leidsche straat 75. Swarts. .1. café, Paarlaarsteeg 7. Sweers, A. - Gravinnesteeg .5. Sweers, H. Donkere Begijnhof 2. Sweers, N. - Bleekerstraat 3d. Sweertsde Beaufort, Wed. A- Ruychaverstraat 6rood. ♦Sweerts. A. 0. handel in kruideniers- gruttersw., KI. Houtstr. 1 ♦Sweerts Arnzn.. A. G. varkensslachter, Zjjlweg 40. ♦Sweerts. E. F. schoenenwinkelier, Lange Veerstraat 19. ♦Sweerts. H. N. sigarenfabrikant, Lange Veerstraat 21. ♦Sweerts. J. A. winkelier, Zijlstraat 65. ♦Sweerts de Landas, D. M. L. baron gep. controleur van de vervaardiging van postzegels. Ripperdapark 29. Sweerts, Mej. M. Spaarne 90.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 395