DE TOKO. Houtplein. Het beste adres roor prima Java koffie. Smakelijk Brood "B5w^^s' Teleph. Interc, 1036. L. Th. J. TOLLENAAR, Accountant en Leeraar Boekhouden M. 0.r ZIJLSTRAAT 19flrood, Zijn van eerste kwaliteit vraagt Prijscourant s.v.p. Tol, zie van Linden Tol. Tollenaar, A. C. L. beambte H. S. M.Koningstraat 16. Tollenaar, C. H. B. muziekonderwijzer, Koningstraat 16. Tollenaar, .T. Dubbele Buurt 34. ♦Tollenaar, K. tinna K. Tollenaar Zn., smid, Gortesteeg 13. ♦Tollenaar, L. fabrikant van schoensmeer, winkelier in toilet artikelen, Koningstraat 16. ♦Tollenaar, L. Th. J. leeraar boekhouden M. O., Zijlstraat 19a rood. belast zich met: het onderwijs In boekhouden voor examens en de praktijk; het inrichten, bijhouden en controleeren van boeken het opmaken en controleeren van balansen; het instellen van onderzoek en uitbrengen van rapport bij oprichting en liquidatie van burgerlijke- en handelsvennoot schappen het assisteeren van H. H. Commissarissen in Naaml. Vennoot schappen. Tombergh. Wed. 11. C. Johan v. Vlietstraat 90. Tombergh Co., H. C. commissionairs in effecten, Jansstraat 19 Tommerik, Wed. T. J. Leidsche vaart 22rood. Ton, H. M. Voorzorgstraat 88. Ton, H. M. Assendelverstraat 40rood. Tonermans, Z. G. koetsier, Wijde Geldelooze pad 62rood. Tongeren, 1). H. van Rozenpriëelstraat 27rood. Tongeren, D. H. van bankwerker, Schoterweg 38. Tongeren, Wed. E. van strijkster, Korte Poellaan 10. ♦Tongeren, H. .J. van winkelier, Kleine Houtweg 1. Tongeren, .T. v. draaier, Kennemerstraat 23. Tongeren, J. van werkman, Kinderhuissingel 62c. Tongeren.T. van Leidsche plein 33b rood. Tongeren, J. v. centrale werkplaats, Papentorenvest 56. Tongeren, .J. van voorslaanderZuidpolderstraat 39. ♦Tongeren, .1. C. van in kruidenierswaren, L. Margarethastr. 10. Tongeren, .1. W. van uitv.Haarl.dienstverricht,,Nassaustr.ïrood. (Zie advertentie volgende blz.). ♦Tongeren, T. H. van bloemistknecht, Schouwtjeslaan 3«. ♦Tongeren Sr.W. A. van Zuider Buitenspaarne 8. Tongeren, W. A. van schilderv. Heemskerkstraat 56rood.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 403