Magazijn ,,'t Pand", Koningstraat 8. Kil Groote Markt. Smakelijk Brood HE%ALc,J-R,j:LS Porcelein, Glas, Aardewerk, Huishoudelijke Artikelen, Emaille, Rookstellen, enz. J. D. WEIJERS. Cevcrcn üntbraciet gruis en Steenvrij. Weyers, D. Koningstraat 58. Weyers, Mej. H. J. M. Tetterodestraat 81. Weijers, J. D. winkelier in huishoudartikelen, Koningstraat 8. ♦Weijers, .1. .1. houtzager; Brouwersstraat 131). Weijers,-Mevr. M. Raamvest 47. Weijers, V. rietwerker, Waldeck l'yrmontstniat '23. ♦Weijers, i'. .1. instrumentmaker, Eendjespoortstraat 12. ♦Weijers. s. schilder, Grebberstraat '25. Weyland Jr., H. B. - kantoorbediende, Têtterodestraat 75. Weijs, O. werkman H. IJ. S. M., Oosterstraat 4-4. Weijs, P. 2e luit. inf.. Kruisweg 13. Weijthof. W. T. Leidsche plein '29. ♦Wezel. P. C. boekdrukker, winkelier in kantoorbehoeften enz Frankestraat 21. MAIS ON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. ♦Wezelaar, M. B, directeur voor Nederland der Levensverz. nip. La Confiance te Parijs, en directeur naaml. venn. mij. expl. vaste goederen „Brederode" te Amsterdam. Ripperdapark 85. Wezeldijk, Wed. W. Barendsestraat 7. Wezelenburg, .1. koopman, Kerkhofstraat 3. Wezelenburg, Mej. .1. strijkster. Nieuwe Spaarnwouderstraat 7. Wezelenburg. Mej. M. strijkster, Nieuwe Spaarnwouderstraat 7. Wezelenburg, .1. P. kuiper, Hagestraat 11. Wezeling, .1.- Harmenjansweg 57i. Wezelman, ,0. winkelier in koloniale grutterswaren. Bake- nesser gracht lol. ♦Wezenaar. D. H. mag.meester der spijsuitdeeling, Jacobstr. 3. Wezenbeek, .1. - Frans Halsstraat 83. Wezenbeek, I'. A. handel in brandstoffen, Gen. Cronjéstraat 4. Wiarda, .1. los werkman. Korte Wijngaardstraat 12. Wiarda. .1. .1. werkman, Kinderhuisstraat 11. Wiarda. Mevr. Wed. Dr. J. Wagenweg 9b. Wiarda, T. .1. Nassaulaan 84. Wickevoort Crommelin. Mej. C. A. van Groote Markt 5- 7. Wiebel, Mej. L. .1. van Bilderdijkstraat 6. Wiebes. C. bloemistknecht, Oraryeboomstraat 35. Wiedijk, cementwerkerHeerensingel 71 Wiedijk. E. werkman, Papetorenvest. 38heneden. ♦Wieflering. G. B. steendrukker, Lange Molenstraat 38/vwd. ♦Wiegant. F. tinna .1. F. Wiegant, piano handelaar en stemmer, Groote Houtstraat 153.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 449