4 GEMEENTEZAKEN. Afdèeling Belastingen. H. v. d. BergCommies Chef d. Afd. J. C. W. Blom, Belastingbeschrijver. A. J. de Landmeter, Adjunct-Commies. J. Verplanken, Belastingbeschrijver. Th. Esser, Belastingbeschrijver. Afdeeling Openbare Werken. J. W. v. Bilderbeek, GriffierChef d. Afd. J. Weber, Commies. B. J. Bervoets, Commies. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1.012 uur. C. J. Gonnet, Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon- en Feestdagen, van 92 ure. Voor den ontvangs der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. F. Cramer, adj.-commies. J. P. de Klerk, 'Gedelegeerde. P. C. Roodenbnrg, Hoofd-Klerk. D. Andréa, Klerk. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend.werkdagen van 912 uur. L. C. Dumont, Directeur. C. D. Antonisse, Bureau-Ambtenaar. D. Huender Wzn., Adj.-Directeur. P. de Lugt, Bureau-Ambtenaar. F. M. Tadema Wielandt, Ingenieur. J. H. v. d. Goes. Bureau-Ambtenaar A. A. Hillebrand, le Teekenaar. H. C. Sprik, Commies. L. Rij neveld. D. Verlaan. H. van der Roest. Et. J. Zuurendonk. Opzichters G. A. Degenaar. Openbare Werken. J. V. Munsterman. H. de Lugt. J. N. Lobel. Bouwpolitie en Woningtoezicht. Bure.iu Koningstraat 2. Geopend voor het publiek van 912 uur. ■J. G. Michielse, Hoofd-Opzichter. J. Th. Minnigh, Opzichter. je Iz. van Campen, Opzichter. G. A. Brongers, Opzichter. B. Bakker, Opzichter. Bouw- P. van Driel, Opzichter. j o E. J. Timmerman, Opzichter. •T. J. L. Dalhuisen, Opzichter. J. L. ETuls eboom, le Schrijver. 53 O ö'N E. J. Timmerman, Opzichter. politie. A. F. P. Onderwater, Opzichter. S ,T. J. L. Dalhuisen, Opzichter. C. Vink, 2e Schrijver. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Hoofd- Opzichter. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. A. G. Maas, A. v. Driel, Opzichter (belt). J. W. Mugge, Tonnenwerkersbaas. Gemeentelijke waterleiding van Haarlem. Kantoor: Öpaarne 58, geopend alle werkdagen van 92 uur. L. W. Havelaar, Directeur. A. v. Tinteren, 2e Klerk. G. 'Spaan, Boekhouder-Inspecteur. W. Bouman, Opzichter in de stad. P. M. v. d. Sluys, Ass.-Boekhouder. H. G. Bunneke, W. C. Pous, Ass.-Boekhouder. J. Bos, Opzichter aan het pompstation. C. v. d. Berg, le Klerk. P. Jongepier, J. Verkoren, le Klerk. B. Blankwater, Chef-Machinist. J. P. EL Questro, le Klerk J. Verzij Ibergen, Hoofdfitter. Dr. W. M. I. Borst Pauwels, Wetensch.-Adsistent bij het Laboratorium.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 13