GEMEENTEZAKEN. 7 Rijkstoezk'ht op Fabrieken en Werkplaatsen. (Naleving van de Arbeids- en Veiligheidswet en Hinderwet in verband met de Veiligheidswet.) 6e Arbeidsinspectie omvattende de provincie Noord-Hollanduitgezonderd de kantons Amsterdam I, II, III en IV. (Standplaats Haarlem, bureel Nieuwe Gracht 3.) Sicco R. Smit, Civ. Ingenieur-Inspecteur. M. Herman, Opzichter. E. J. Tilanus, Adjunct-Inspectrice. W. de Vries, Opzichter. Justitie. Arrondissements-Rech tbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Rech tbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmer meer, Purmerend en Zaandam. Zitting Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 10 ure. Strafzaken, des Donderdags te 10 ure. y kort geding, des Woensdags te 12 ure. Mr. J. W. Losecaat Vermeer, President. Jhr. Mr. R. de Marees van Swinderen, Vice-President. W. H. van Nes van Meerkerk. A. van de Koppel Gz. Mr. J. D. Pasteur. Mr. E. J. Dorhout Mees. Jhr. Mr. F. W. v. Styrum. Mr. Joh. Enschedé. Mr. N. G. Cnoop Koopmans. Mr. C. M. Rasch. Rechters. Rechter s-Plaatsvervangers. Openbaar Ministerie. Mr. A. A. Pélerin, Officier van Justitie. Mr. J. de Vries van Doesburgh, Substituut-Officier van Justitie. Mr. M. E. Booy, Griffier. Griffie. Mr. L. R. van Sloterdijck, Sub.-Griffier. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haariemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk-aan- Zee-en-Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. A. A. van der Mersch, Kanton-Rechter. Mr. W. Cnoop Koopmans. 1 Mr. H. J. D. D. Enschedé. Plnatsvervanaers Mr. H. Tuymelaar. Hiaatsvervangers. Mr. A. J. H. Merens. Mr. S. E. J. M. van Lier, Ambtenaar van liet Openbaar Ministerie. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Militaire Krijgsraad. Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair. Gemeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aau de Amsterdamsche Poort, op "et Stationsplein, op bet Leidscheplein, bij de Van Zompelstraat en Groote Markt. H. J. F. A. A. M. v. Goor, Comm. v. Politie. J. A. J. Nolthenius, Hoofd-Inspecteur. P. van Dam, Adj. Hoofd-Inspecteur. C. F. Kempers, Inspecteur. F. P. van der Laan, Inspecteur. J. H. van den Broeke, Inspecteur. G. A. van der Beek, Inspecteur. W. J. B. Waning, Inspecteur-Administr.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 16