8 GEMEENTEZAKEN. C. Koker. Ch. C. L. Dokter, G. van Woerkom, Adjunct-Inspecteurs. H. Oudman. Klerken. P. van Tongeren D. Pastoor. W. van Opjjnen. Secretarie der gemeente Spaarndam. Kruisweg 43. Dagelijks geopend van 1012!/2 ure- W. D. Haitsma Mnlier, Burgemeester. J. E. Schalkwijk, Secretaris. W. Melchior te Spaarnwoude, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Schoterweg 98. Dagelijks geopend van LOL ure. F. F. F. Fulirhop, Burgemeester en Secretaris H. A. Wolff, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. Do Secretarie is gevestigd ia het Hofje van Staats, Jansweg 39, en is dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwijn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, W. de Clercq, te Santpoort, J Mr. M. G. P. Del Court van Krimpen, te Velsen, I 7„ Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaalj 'n>aaen- J. van Zij verden, te Haarlemmermeer, 1 G. B. 't Hooft, te Haarlemmermeer, P. van Ouwerkerkte Haarlem, Secretaris-Penningmeester. L. L. Graaf van Randwijck, te Bloemendaal, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode. 's Rqks Belastingen. Zegel-Registratie- en SuccessierechtenDomeinen en Vermogensbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 94 ure en voor de vermogensbelasting van 102 uur H. J. Raedt, Impecteur. A. M. de Kruijff, Ontvanger B. A. Z. Middelkoop, Ontvanger G. A. Hypotheken en Kadaster. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 95 ure. G. J. A. Huiskes, Bewaarder. Directe Belastingen. J. F. van Nieuwkuijk, Inspecteur. V. J. de Kruyff, Controleur der Grondbelasting. Directe Belastingen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 92 uur. H. J. van Mierop, Ontvanger. Invoerrechten en Accijnzen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend dagelijks van 94 en Zaterdags van 93 uur. D. N. Houwing, Ontvanger. Directe Belastingen en Accvjnsen voor de Buitengemeenten. Kantoor KI. Houtstraat 13. Kamer No. 3. Geopend des Maandags, Woensdags en Donderdags van 92 ure. G. G. A. Meuwissen, Ontvanger. Inspecteur Directe BelastingenInvoerrechten en Accijnsen. Kantoor KL Houtstr. 13, Kamer No. 4. Controleur Grondbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 13, Kamer No. 9. Inspecteur Registratie enz. Kantoor Nieuwe Gracht 13.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 17