GEMEENTEZAKEN. 13 Opleidingsschool voor meisjes. v\ ilhelmina«traat). P. Th. Jansen, Hoofd der school. Eerste Burgerschool. (Klein Heiligland). E. Ten Broeke, Hoofd der school. Tweede Burgerschool. (Nassaulaan). W. Kloeke, Hoofd der school. Derde Burgerschool. (Tuchthuisstraat). P. T. Popma, Hoofd der school. Eerste Tusschenschool. (Parklaan). J. de Koek, Hoofd der school. Tweede Tusschenschool. (Leidsche plein) K. K. A. Valken, Hoofd der school. Derde Tusschenschool. (Leidsche plein). Gr. M ax, Hoofd der school. Vierde Tusschenschool. Haarlemmer! iedestra at J. J. Francken, Hoofd der school. Vijfde Tusschenschool. (Bakkerstraat). J. D. Franse, Hoofd der school. Zesde Tusschenschool. Kleverpark (Tetterodestraat). P. C. Bouwmeester, Hoofd d. Sch. Zevende Tusschenschool. (Linschotenstraal. B. J. te Kiefte, Hoofd der School. Kostelooze scholen. School A. (Schoterstraat). C. de Beer, Hoofd der school. School B. (Spaarnwouderstraat). E. Hindriks, Hoofd der school. School C. (Wijde Geldelooze pad). J. B. A. Saeijs, Hoofd der school. School D. (Ged. Oudegracht). J. Brandenburg, Hoofd der school. Herhalingsschool (gevestigd in School A). Hoofd der school C. de Beer. Herhalingsschool (gevestigd in de hulpschool aan de Tuchthuisstr.) Hoofd der school E. Hendriks. Herhalingsschool (gevestigd in School C). Hoofd der school J. B. A. Saeijs. Haarlemsche Schoolvereeniging. (Jacobijnestraat 15 en 17). E- van der Wilk Jr.,Hoofdd.school. Chr. school voor den werkenden stand. (Bakenessergraeht). H. S. Lor an, Hoofd der school. Christelijke school. (Anthoniestraat). S. P. van Dorp, Hoofd der school Groen van Prinsterer school. G. J. Kappers, Hoofd der School. Instituut Oranje-Nassau. (Nassauplein 2) J. de Jong, Hoofd der school. J.H. van Leyden, School v. h. Weesh. der Ned. Herv. gem. (Klein Heiligland). B. Serné Jr., Hoofd der school. Scholen der Vereen. Doopsgezinde, gem. School 1. (Groot Heiligland). A. C. Hendriks, Hoofd der school. Schoo 2. (Ripperdastraat). W. Swart, Hoofd der school. R. K. Parochiale Burgersch. v. jongens M. L. van Gemert, Hoofd der school R. K. Parochiale jongensschool voor on- en minvermogenden. D. J a n s eHoofd der school. R. K. Mariaschool voor meisjes. (Koningstraat). Mej. A. J. H. Rademakers, Hoofd der Burger- en Tusschenscholen. Mej. C. Mohr, Hoofd der school v. minvermogenden. St. Bavoschool. (Klarenbeekstraat.y Mej. G. A. E. Nouwen. R. K. Meisjessch. het Veronicagesticht. (Spaarne). Mej. H. J. Francken, Overste van het gesticht. St. Jozefschool. (Heerensingel). MejH. C. van Wissen. Hoofd d. school. Bijzondere School van de Roomsch- Katholieke Schoolvereeniging, (Kenaupark). J. Roodnat, Hoofd der School. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der school. Bijzondere School van den Heer Th. van der Linden. (Zijlweg 5). Th. v. d. Linden. Hoofd der School. School voor Bejaarden. (Ged. Oudegracht). H. van Leeuwen. School voor Handenarbeid. (Ripperdastra.it 13). W. Swart, Hoofd der school.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 22