MILITAIRE ZAKEN. 15 Genie. W. G. L. Versteeg, Luit.-Kol. Ie a. Ingenieur. A. M. de Blauw, le Luitenant-Ingenieur. P. J. Stuitje, le L. J. P. van den Heuvel, 2e Geneeskundige dienst. Dr. E. J. Kühne, Dirig. Offic. v. Gezondh. 2e klasse. J. F. Tuinstra, Officier van Gezondheid le klasse. Dr. L. Coenen, le Dr. D. H. Hiensch, 2e A. C. Huysse, Militair Apotheker le klasse. Officieren zonder Troepen. J. J. E. Francken, Luiten.Kolonel Prov.-Adjudant. G. A. J. Rovers, ie Luitenant Plaatselijk Adjudant. T. A. N. W. H. van Tuerenhout, Gepens. Gen. Majoor, Militie-Commissie. Mr. A. W. Thöne, Auditeur-Militair. Laudweerdistrict XXI. Bevattende de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmermeer, Heemstede, Schoten, Yelzen en Zandvoort. F. B. A. van Steenhardt Carré, Kolonel-Commandant. J. A. G. van der Steur, Kapitein, Commandant le Compagnie, 21e Landweer-Bataljon. M. Koopmans, Reserve 2e Luitenantle idem, 21e idem. Th. J. Wijnoldy Daniels, te Velsen, Reserve-Kapitein, Commandant 2e Compagnie, 21e Landweer-Bataljon. C. W. de Jong, te Bloemendaal, Reserve 2e Luitenant, 3e idem, 21e idem. J. H. Schat, Reserve-Adjudant Onder-officier, Staf, 21e idem. J. C. Scheffer, 2e Luitenant17e CompagnieLandweer Artillerie. J. H. Barends, 2e Luitenant, 4e Compagnie21e Landweer Bataljon. D. Ketter, 2e Luitenant2e Compagnie, 21e Landweer-Bataljon. Jhr. J. L. Nahuijs, Kapitein, 4e Compagnie, 21e Landweer-Bataljon. H. D. Emrik, Kapitein, 3e Compagnie, '21e Landweer-Bataljon. A. Kluijver, 2e Luitenant. K. W. Gijp, 2e Luiten.-Kwartiermeester. Spreekuren van HH. Doctoren. Doctoren. G. Adrian,* arts, genees-, heel en verloskundige. H. van den Berg,* arts. 8—9 en 1—2, Nieuwe Groen markt 24a. 121, behalve Zon- en feestd., Spaarne 6. 122, beh. Zondags, Dreef 20. 89 en 1—2, Frans Hals plein 2. Voor Blaas- en Huidziekten enz. 67 n.m. Maandag, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag van 10—11. Haar ziekten Woensdag en Vrjj- dag van 1011, Parklaan 12. Genees- en heelkundigen, die zich beschikbaar hebben gesteld voor de Ongevallenwet. T. C. A. Bölger (Grevers en Bölger), tandarts. Or. H. M. J. Boshouwers, arts. Or. G. Broese van Groenou, arts. Spreekuren.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 24