m. 3. »an Earcn Sr. Engelsche Kleermakerij FRANSEN CO. Ladies and Gentlemen Tailor. Agentuur Commissiehandel Itlaerten van immsKerKstraat i. HAARLEM. 263 Groote Houtstraat 30 Telcphoon 594. Agent van de Equitable Levensverzekering Maatsch. der Vereenigde Staten te New York opgericht in 1859. Agent van de Internationale Verzekering Maatschappij tegen ongelukken. Agent van de Stoomvaart-Maatschappij „Nederland". Dagelijks plaatsbespreking van Amsterdam via Southamp ton, Lissabon en Genua naar Egypte, Sabang (Sumatra), Singapore en j Java met aansluiting naar alle havens in Neder!. Indië, China, Japan en Australië. 1247. Lasschuit, H. A. smid, Burgwal 101. Lasschuit, H. E. firma H. Lasschuit Zoon, loodgieter, gas- fitterij enz., Smedestraat 21 en Schoutensteeg. Lasschuit Zoon, firma H. loodgieters, gas- waterleiding enz., Smedestraat 21. toé5 423. Lasschuit, H. J. boekhouder en leeraar boekhouden, Korte Dijk 15. Lasschuit, J. timmerman, Oranjeboomstraat 177rood. Lasschuit, J. kleermaker, Leidsche straat 77. Lasschuit, J. loodgieter en zinkwerker, Gierstraat 64. Lasschuit, J. B. architect, Emmastraat 36. Lasschuit, J. J. blikslager, Meesterjoostenlaan 3b. Lasschuit, Mej. M. naaister, Spaarnwouderstraat 90boven. Lasschuit, P. blikslager, Esschilderstraat 19. Lasschuit, P. pianist, Esschilderstraat 10. Lasschuit, Wed. P. Spaarnwouderstraat 88. Lasschuit, P. T. A. lood- en zinkwerker, Soutmanstraat 42. Lasschuit, W. Maerten van Heemskerkstraat 2. Lasschuit, W. werkman, Scheepmakersdijk lörood. LasschuitW. C. loodgieter, gasfitter, electricien, Smedestraat 21. Lasschuit, W. J. Spaarnwouderstraat 55. STOOMVERVERIJ. - J. LOTTGERING. Tel. 771 CHEMISCHE WASSCHERIJ. 1551. Winkel: Gr. HOUTSTRAAT 5a.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 270