Ergelsche Kleermakerij FRANSEN CO. Groote Houtstraat SO- TTeleplioon 594. Ladies and Gentlemen Tailor. Maatschappij tot exploitatie van onroerende goederen ,,Kin- heim", adres W. Sepp te Bloemendaal. Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende goederen ,,de Eendracht", Gierstraat '27. Maatschappij tot Exploitatie van Bebouwde Eigendommen te Haarlem, Sophiastraat, 53. f994. Maatschappij tot verschaffing van Goede en Gezonde arbeiders woningen, Zijlstraat 76. Maatschappij tot verbetering der huisvesting voor minver mogenden, Zijlstraat 76. Maatschappij van Eleetrische Centraalstations, Wilhelmina- park 4. Maatschappij Metselmaterialen, Houtmarkt 35. 54 en Zijlweg 19. 162. Maatschappij tot Exploitatie van technische patenten, p/a J. A. Kruseman té Lisse. Maatschappij tot voortzetting van de Drijfriemenfabriek, Ged. Oude Gracht 66. Maatschappij ,,de Combinatie" tot het overnemen van risico's aan contracten van Levensverzekeringen en incourante fondsen verbonden, Ged. Oude Gracht 90. M AI SON ART ET MODES. 'M' 1259 Robes Mcmteaux Tailor-made Fourrures. 1259 Maatschappij tot exploitatie v/d Goederenhandel Groote Houtstraat 36 en Riviervisckmarkt 5. Maatschappij Algemeene verzekering op het leven „Kenne- merland", Koninginneweg 20. Maatschappij Kleverpark II tot het koopen en verkoopen, huren, verhuren en exploiteeren van onroerende goederen in den ruirnsten zin, Verwulft 3. Maatschappij ,,Karmel", tot Exploitatie van Onroerende Goe deren, Bloemendaal A 553. Maatschappij tot Bevordering van Nijverheid, Paviljoen Welgelegen Dreef, ife# 548. Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende goederen ,,de Amstel", Ged. Oude Gracht 72. 440. Maatschappij ,,de Faam" (Schlatmann)in mantels en japonstoffen, Lange Veerstraat 3638. 401. Maatschappij Pakhuizen te Batavia, gevestigd te Haarlem, kantoor, Houtmarkt 35: 54. Maatschappij tot voortzetting der zaken fa. Ruhaak Co., Ged. Oude Gracht 65. Maatschappij tot Exploitatie van Staalwaterbronnen, (Bad huis der) Badhuisstraat 5. Maatschappij tot Expl. van Onroerende goederenkantoor, Houtmarkt 35. [Mp 54. Maatschappij tot Expl. van Onroerende goederen, N.Y. „Mer cator", Kenaustraat 9. STOOMVERVERIJ. CHEMISCHE WASSCHERIJ. J. LOTTGERING. Te!. 771—1561. Winkel: Gr. HOUTSTRAAT 5a.

Adresboeken Haarlem | 1908 | | pagina 292